از این حقوق دریافتی تا دریافت حقوق دیگر

آیا شما برای مدیریت چک های پرداخت شده حقوقتان  Pay cheque to pay Cheque  به طوری که به ماه بعد برسد دچار مشکل هستید؟ شما تنها نیستید.

تقریبا نیمی از کانادایی ها از یک چک پراختی حقوق تا دیگری زندگی می کنند. 24 درصد از کانادایی در مواقع اورژانسی 2000 دلار نمی توانند فراهم کنند. 40 درصد از کانادایی ها همه مبلغ پرداخت شده و حتا بیشتر را خرج می کنند.  48 درصد قادر به تامین هزینه هایشان در صورتی که مبلغ پرداختی شان یک هفته دیرتر پرداخت شود، نیستند.

مدیریت کردن هزینه های زندگی برای بسیاری از کانادایی ها کار دشواری است بویژه زمانی که صورتحساب برق، اینترنت و کارت اعتباری اضافه می شود. تعجب برانگیز است که  این مساله ربطی به مقدار درآمد افراد ندارد، مقصر اصلی در واقع می تواند عدم مدیریت و برنامه ریزی باشد. بیایید یک نگاه دقیق تر داشته باشیم.

بدهی

در سه ماهه چهارم 2016 نسبت بدهی خانه داران از درآمدهای دریافتی به سطح بالای 167.3% برای هر دلار به دست آمده به 67/1$ از بدهی رسید. این به این معنا است که  تعداد زیادی از خانه داران دارای مقدار بدهی بسیار زیادی هستند. مطالعات نشان می دهد که دشوار است سرتان را بالای آب نگه دارید در صورتی که شما تنها مقدار بسیار کمی به صورت ماهانه بازپرداخت می کنید. برا ی مثال حدود 30 سال برای باز پرداخت  5000 دلار برای بدهی کارت اعتباری نیاز است و البته با پرداخت هزاران دلار سود.

توصیه می شود به طرح و برنامه ریزی در هر سن و سالی که هستیم توجه و اهمیت به 3 زمان حال و آینده کوتاه مدت و بلند مدت. انتخاب مشاوری مسلط و دلسوز می تواند با توجه به شرایط مالی و اهدافی که به دنبال آن هستیم،  ضمن آرامش بر دغدغه های مالی و دیگر نگرانی های عاطفی بهترین انتخابهای ممکن را از نقطه نظر پوشش بیمه و سرمایه گذاری و کاهش مالیات به ما ارایه دهد.

شماره تماس شرکت 9053700011 جوابگوی سوالات شما عزیزان میباشد. محمد رحیمیان کارشناس ارشد بیمه و سرمایه گذاری و عضو رسمی مشاوران متخصص بیمه و امور مالی کانادا به شماره ثبت 2065817 است.

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ