اهمیت بیمه در ماه نوامبر

Movember Foundation  سازمان غیر انتفاعی موامبر در سال 2003 با حمایت 30 عضو شروع به کار کرد و در حال حاضر با افزایشی حدود بیش از 5 میلیون حمایت کننده است. و از کشورهای مشارکت کننده می توان:

استرالیا، اتریش، بلژیک، کانادا، جمهوری چک، دانمارک، فنلاند، فرانسه، هنگ کنگ، آلمان، ایرلند، نیوزلند، نروژ، سنگاپور، آفریقای جنوبی، اسپانیا، سوید، سوییس، انگلستان و آمریکا را نام برد.

هدف ازکلیه این کارها دفاع و حمایت از بیماران، بالا بردن اطلاعات عموم مردم، شناخت و پژوهش برای جلوگیری از این گونه بیماریها، کشف درمان و علاج  بیماریها از جمله سرطان پروستات است.

پروستات غده ایی در پایین  مثانه مردان است که تولید مایع منی را می کند. سرطان پروستات در بین مردان مسن تر متداول است و به ندرت در بین مردان جوان تر از 40 سال مشاهده می شود.

عوامل احتمالی بروز سرطان پروستات شامل سن بالای 65، سابقه خانوادگی، آفریقایی، آمریکایی بودن و برخی از تغییرات ژنتیکی است.

همه می ‌خواهند بدانند سرطان پروستات از کجا آغاز می‌ شود و دقیقن این همان نکته ‌ای است که تمام پزشکان این روزها روی آن پژوهش و مطالعه می کنند.

به این معنا که نه تنها سرطان پروستات، بلکه بسیاری از سرطان‌ های دیگر اگر در مراحل اولیه تشخیص داده شوند، به راحتی قابل درمان هستند، اما سرطان پروستات از جمله سرطان‌ هایی است که تشخیص دیررس بیماری، بسیاری از امیدهای درمانی را از بین می‌ برد و به همین دلیل است که شناخت علایم زودرس این بیماری از اهمیت فوق ‌العاده ‌ای برخوردار است.

نشانه های سرطان پروستات شامل موارد زیر است:

مشکل دفع ادرار، مشکل ادرار و متوقف کردن آن درد خفیف کمر، درد در موقع انزال.

از نکات مهم بیمه بیماری های سخت این است که فرد بیمه شده ملزم به ارایه اسناد هزینه های درمانی اش نیست. بلکه تنها تایید گزارش بیماری وی به شرکت بیمه کافی است.

اگر به آمار روز افزون بیماری ها نگاهی بیندازیم متوجه می شویم که علیرغم اجباری  نبودن این بیمه از طرف دولت، درجه اهمیت و ضرورت داشتن این بیمه نه تنها کمتر از بیمه های اجباری نیست بلکه بیشتر از آن است.

بی شک قبول دارید که هیچکس از لحظه بعد خود خبر ندارد. اینک که سلامت هستیم فکر کنیم که در صورت دچار شدن به بیماری سخت، چگونه با هزینه های سرسام آور زندگی و درمان مواجه شویم.

به خاطر داشته باشیم که در زمان سلامتی کامل می توان از این شانس ( اخذ بیمه بیماری سخت) در این خصوص برخوردار شد و در صورت ابتلا به سرطان از جمله سرطان پروستات و سکته قلبی، سکته مغزی، بیماریهای آلزایمر و پارکینسون و مواردی دیگر از بیماریهای سخت که تا به امروز تا سقف 32 مورد ( با توجه به سن بیمار ) معاف از مالیات تا سقف 2 میلیون دلار می باشد خود را برای طول دوره بیماری و مداوا از جهت مالی محافظت کنیم و موجب آرامش و آسایش خود و عزیزانمان باشیم.

شماره تماس شرکت 9053700011 جوابگوی سوالات شما عزیزان میباشد. محمد رحیمیان کارشناس ارشد بیمه و سرمایه گذاری و عضو رسمی مشاوران متخصص بیمه و امور مالی کانادا به شماره ثبت 2065817 است.

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ