بیمه و برای داشتن دندانهای سالم ….

مراحلی وجود دارد که کودکان و والدین با استفاده از آنها می توانند مطمئن شوند که دندان فرزندانشان سالم و بدون پوسیدگی باقی می ماند.

  • مسواک زدن پیش از صبحانه صبح ها زمان بسیار محدودی برای رفتن به مدرسه وجود دارد. برخی اوقات کودکان صبحانه شان را در راه مدرسه می خورند. لازم نیست برای مسواک زدن منتظر بعد از صبحانه شویم. به این ترتیب می توانیم مطمئن شویم که کودکان پیش از رفتن به مدرسه مسواک بزنند. ” هدف این است که از افتادن PH دهان در یک ناحیه ناسالم که پوسیدگی ها در یک محیط اسیدی شکل می گیرد، اجتناب شود. ” مطالعات نشان می دهد اگر ما پیش از خوردن مسواک بزنیم PH دهان به اندازه ایی پایین، که منجر به تشکیل پوسیدگی شود، نمی افتد .”

 

  • کنترل شدید نکنید برخی والدین به فرزندانشان می گوید تا زمانی که آنها موهایشان را مرتب نکرده اند، مسواک نزنند. به فرزندانتان اجازه دهید در حین اینکه مشغول مرتب کردن موهایشان هستند، مسواک بزنند چون هیچ زمانی را برای مسواک زدن نباید از دست داد.

 

  • به رژیم غذایی توجه داشته باشید وعده های غذایی مدرسه باید شامل غذا های قندی و فراوری شده باشد. والدینی که غذای فرزندانشان را بسته بندی می کنند باید به مواردی مثل میوه ها و سبزیجات که برای سلامتی کودکان مفید است، توجه داشته باشند.

 

  • خیلی به آن فکر نکنید یک مقدار تنوع خوب است اما هیچ چیز مضری در دادن غذاهای مشابه به صورت هر روزه که البته غذاها مفید هم باشد، وجود ندارد. برای مثال، خرد کردن میوه ها و سبزیجات و اضافه کردن حمص و نان پیتا بسیار سالم و مناسب است.

 

  • به زمانی که غذاها در قفسه فروشگاه مانده اند توجه کنید غذاهای بسته بندی شده که برای زمان طولانی در قفسه مغازه مانده اند مثل crackers  و pretzels  که محتوی نشاسته هستند. نشاسته روزی دندانها را پوشانده و می تواند پوسیدگی ایجاد کرده و منجر به عفونت شود. از آنجایی که کودکان این غذاهای نشاسته ایی را در مدرسه می خورند والدین باید از افزودن انها در غذاهای خانگی اجتناب کرده و به جای آن میوه ها، سبزیجات و میوه های خشک مثل کشمش را برگزینند.

 

  • آب را انتخاب کنید آبمیوه ها اغلب محتوی مقدارزیادتری قندِ مورد نیاز کودکان در طول روز است. این قند می تواند دندانها را پوشانده و موجب تسریع پوسیدگی دندان شود. قند همچنین می تواند منجر به ناارامی بعدازظهر شود که منجر به اختلال در کارهای مدرسه می شود. به جای آبمیوه به کودکان میوه داده و به کودکان نوشیدن آب را آموزش دهید.

بیمه های تکمیلی، ابتدایی ترین پوششهای مورد نیاز در خصوص دارو، درمان، دندان، چشم و آنچه بیمه بهداشت استانی پوشش نمی دهدنظیر آمبولانس، ماساژتراپی، کایروپراکتور، فیزیوتراپی، وسایل پزشکی و بیمارستانی، مشاور روانشناس را در اختیار بیمه شده قرار می دهد این بیمه به شکلهای مختلف فردی و گروهی با تنوع پوشش، درصد مشارکت جهت فرد بیمه شده قابل اختیار است.

شماره تماس شرکت 9053700011 جوابگوی سوالات شما عزیزان میباشد. محمد رحیمیان کارشناس ارشد بیمه و سرمایه گذاری و عضو رسمی مشاوران متخصص بیمه و امور مالی کانادا به شماره ثبت 2065817 است.

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ