بیمه مسافرتی ویزیتور به کانادا را از ایران بگیرم یا از کانادا تهیه کنم؟

بیمه مسافرتی جهت مسافرت به کانادا بهتر است از کانادا به جای ایران خریداری شود و اما چرا؟

“بیمه سلامتی مسافرتی” بیمه ای است که قرار است اتفاقات یا تصادفات و بیماری شما را در سفر پوشش دهد و بی شک قرار است اتفاقاتی که پس از گرفتن بیمه پیش می آید را مورد پوشش قرار دهد. گرچه در این خصوص با پیشرفت در علم و صنعت از جمله بیمه این امکان بوجود می آید که افراد تحت شرایطی حتا با پیشینه بیماری قبلی نیز مورد پوشش قرار گیرند.

بیمه یک قرارداد حقوقی است ضمن اینکه یک محصول است که توسط شرکت مادر تولید می شود و شرکت های عرضه و توزیع کننده قادر به ارایه این محصول توسط نمایندگان رسمی و متخصصین محصول و یا محصولات بیمه ای آن را با توجه به نیاز متقاضی عرضه می نمایند.

شوربختانه دیده می شود امروزه افراد فارغ از دقت های حرفه ای ارایه به بیزنس بیمه می کنند که نتیجه آن بی اعتمادی، نا رضایتی و عدم پوشش در زمان مناسب برای خریدار بیمه می شود.

نکته ای که در مورد بیمه از جمله بیمه مسافرتی که به نظر بسیار ساده می باشد این است که بیمه مسافرتی از ایران عموما تحت پوشش سوانح اضطراری می باشد. در صورتی که در انواع و اقسام بیمه های شرکت های امریکایی و یا کانادایی پوشش بسیار  متنوع، کاملتر و بیشتر است.

  1. نافذ بودن بیمه نامه، مطلب بسیار مهمی است که بیمه نامه ها را، از جمله بیمه های مسافرتی را از هم متمایز می سازد و توجه داشته باشیم غفلت از این مهم، موجب عدم پوشش در زمان مطالبه را فراهم می سازد.
  2. در بیمه نامه های صادره از کانادا، شما به مقدار روز شمار می توانید بیمه اختیار کنید  و طبق شرایطی تمدید نمایید، در صورتی که بیمه نامه های صادره ازایران به صورت بسته های زمانی معمولن 3 ماهه می باشد و همچنین نمی توانید بیمه خریداری شده از ایران را تمدید نمایید.
  3. در بیمه نامه های کانادا، پوشش بیمه برای افراد در صورت پیشینه بیماری با توجه به قرارداد بیمه نامه در زمان نیاز و مطالبه، قابل جوابگویی است در صورتی که در بیمه نامه های صادره از ایران پوشش بیمه در این موارد جوابگو نیست.
  4.  واحد مطالبات در بیمه های صادره از ایران به واحد پولی یورو معمولا محاسبه می شود، در صورتی که هزینه های پرداختی به دلار است.
  5. در صورت بروز هر اتفاق بیمه شده، می بایست با بخش مطالبات بیمه تماس بگیرد و اطلاع دهد. بیمه های صادره از ایران در کانادا دفتری ندارند و این تماس تلفنی به راحتی میسر نمی باشد، در صورتیکه بیمه های صادره از کانادا 24 ساعته،7 روز هفته جوابگو هستند.
  6. در بین شرکتهای بیمه مسافرتی موجود در کانادا این امکان وجود دارد که بیمه شده، در زمان خسارت پولی پرداخت نکند، حتا در موارد سرپایی.
  7. گاهی در زمان اتفاق و نیاز بیمه شده، می بایست با بخش مطالبات، تایید پوشش مواردی را بگیرد و بی شک در بیمه نامه صادره از کانادا این امر به راحتی میسر است.
mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ