بیمه و عزیزانمان

شما به سختی کار می کنید تا خانه خود را، که بر روی آن سرمایه گذاری کرده اید، حفظ کنید. آیا می دانید چگونه می توانید از این سرمایه حفاظت کنید؟

اگر بخواهیم از اعداد و محاسبه میزان بیمه عمر خارج شویم به قسمتی بسیار عمیقتر می رسیم. آنجا که در ماندن و نماندنمان حس عشق به بازماندگان، دلیل اصلی گرفتن این بیمه به شمار می آید. بد نیست همه ما یکبار از خود بپرسیم. پس از ما عزیزانمان چگونه زندگی خواهند کرد؟ شما به چه پاسخی رسیده اید؟

اگر جوان هستید بهتر است بدانید که درست در سنی هستید که به دلیل جوانی و سلامتی می توانید با قیمتی بسیار پایین، یک عمر، خود را بیمه کنید. اگر فرزند جوانی داریم یادآوری اخذ بیمه عمر به او کمک بزرگی به آینده وی خواهد بود. ما علاوه بر تربیت و فراهم کردن وضعیت مناسب مالی فرزندانمان، بهتر است آینده نگری را به وی بیاموزیم.

برای اغلب افراد صاحب خانه، وام مسکن بزرگترین بدهی آنها محسوب میشود. بیمه وام مسکن در واقع یک نوع بیمه عمر است که در صورت فوت فرد گیرنده وام مسکن، بدهی وام او را پرداخت میکند و همچنین شما در زندگی تعهدات گوناگونی دارید. خانه ای که وام (مورگیج) آن را می پردازید، فرزندانی که هزینه تحصیل آنان با شماست و خانواده ای که حداقل بخشی از هزینه های آن را متعهدید.

آیا هیچ فکر کرده اید اگر روزی عمرتان به سر آمد، تکلیف آنچه شما در آن شراکت داشته اید چه خواهد شد؟ کسانی که دوستشان دارید بعد از شما چگونه می توانند اداره زندگی را به عهده بگیرند؟ مورگیج شما را چه کسی پرداخت خواهد کرد؟ آیا برای منزلتان از بانک بیمه ای گرفته اید؟ آیا از بندهای مختلف بیمه تان اطلاع کافی دارید؟ آیا می دانید که چرا باید به جای بیمه مورگیج، بیمه عمر داشته باشید؟ آیا می دانید خانواده شما و به عبارت صحیح تر هر کسی که آینده او برای شما مهم است می تواند با بیمه عمر شما، زندگی آسوده تری داشته باشد؟

” شرکت اینشوفین “با انتخاب بیمه مناسب با شرایط ویژه هر فرد، از نظر مالی و توان پرداخت و نیاز در این زمینه شما را یاری میکند.

اقتباس travel.gc.ca

شماره تماس شرکت 9053700011 جوابگوی سوالات شما عزیزان میباشد. محمد رحیمیان کارشناس ارشد بیمه و سرمایه گذاری و عضو رسمی مشاوران متخصص بیمه و امور مالی کانادا به شماره ثبت 2065817 است.

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ