بیمه و فعالیتهای فیزیکی

محققان می گویند عدم توجه به ورزش و فعالیت ها ی فیزیکی روزانه، استرس و میزان بالای نوشیدن الکل می تواند دلیل سکته باشدبه نقل از انجمن سرطان کانادا در سال 2017 حدود 90 در صد از تشخیص های سرطان مربوط به افراد بالای 50 سال است و بر اساس همین منبع آماری 4 سرطان پروستات، سینه (پستان)، ریه و روده بزرگ بیشترین تنوع و تعداد را در بر می گیرد و از هر نفر 2 کانادایی، 1 نفر تا پایان عمر خود حداقل یک بار به بیماری سرطان مبتلا می شود.

افراد زیادی قادر به کاهش ساعات کاریشان نیستند “بنابراین ما نیاز داریم که شروع به تغییر الگوهای جامعه و آموزش عمومی کنیم که فعالیت بدنی باید به بخشی از معادله برای داشتن زندگی کهنسالی موفق تر و پیش گیری از بیماری تبدیل شود.”

براساس یافته های تحقیق ” افرادی  که ساعات طولانی کار می کنند تمایلی به رفتن نزد پزشک برای بررسی سلامتشان ندارند.” ” با وجود برخی شرکتهایی که دارای برنامه های تشویق سلامت هستند این تغییر بسیار امیدوارکننده تر شده است.”

این احتمال تقریبا به بدی استعمال دخانیات است که باعث افزایش خطر سکته در حدود 50 درصد می شود. گر چه ما اطمینان نداریم اما به نظر بهترین توضیح پذیرفتنی، رهاسازی مزمن واکنش استرس، فشار کاری، نداشتن ساعات کافی برای خانواده و کسانی که دوست داریم و استراحت آرام است که همراه ساعات کار طولانی می آیند.

یافته های تحقیق ” گواه بهتری از این است که افراد نیاز دارند که نسبت به زندگی شان عاقل تربوده و مسولانه تر نسبت به تعادل کار و زندگی شان اندیشه کنند.”

این تحقیق نتوانست عمل و عکس العمل را ثابت کند اما یک متخصص گفت  کارگران به ستوه آمدهء امروز باید راههایی برای کنترل آن بیابند.

چرا تعداد ساعات طولانی در کارخانه، فروشگاه یا دفتر می تواند بر سلامتی شما تاثیر بد بگذارد؟ نویسندگان تحقیق گفتند تعدادی از عوامل– عدم فعالیت بدنی، میزان بالای نوشیدن الکل و میزان بالای استرس – ممکن است علت آن باشد.

اقتباس   www.cover4u.ca

شماره تماس شرکت 9053700011 جوابگوی سوالات شما عزیزان میباشد. محمد رحیمیان کارشناس ارشد بیمه و سرمایه گذاری و عضو رسمی مشاوران متخصص بیمه و امور مالی کانادا به شماره ثبت 2065817 است.

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ