بیمه و هفت توصیه مسافرت

1- پیش از ترک خانه، بیمه گران توصیه به بستن آب و خواستن از همسایگان برای آب دادن گیاهان و خاموش کردن چراغها و بوجود آوردن حالتی است که گویی شخصی در خانه زندگی می کند.

2– در جاده،  ایده خوبی است که بیمه وسیله نقلیه تان را بررسی کنید بویژه اگر قصد ماندن خارج از استان و خوابیدن در وسیله نقلیه تان را دارید. قبل ار سفر وسیله نقلیه تان را بررسی و معاینه تکنیکی بکنید. همچنین به خاطر داشته باشید که قوانینی برای حمل اجناس خطرناک وجود دارد. بویژه وسایل نقلیه حمل کننده تانک های پارافین اغلب برای استفاده از تونل ها قدغن هستند.

3– فعالیت ها، آیا تا به حال به بسته بندی جعبه کمک های اولیه شامل نه تنها باندهای چسب دار بلکه پدهای ضدعفونی، گازهای استریل، یه کیسه یخ، باند سه گوش، دستکش، یک جفت قیچی، حرارت سنج فکر کرده اید؟  توصیه دیگر این است که مراقب آبرسانی و مراقبت در برابر اشعه های خورشید برای فرزندانتان باشید و در نهایت یک دفع کننده پشه و لباس مناسب می تواند در برابر نیش حشرات و ساس های حمل کننده بیماری محافظت کند.

4– محل سکونت، ایده خوبی است که امکانات محل چادر زدن و وضعیت آب و هوا را پیش از ترک خانه دوباره بررسی کنید. در صورت نبود بارندگی و سرد نشدن هوا قادر به جمع آوری خواهید بود. توصیه دیگر: چادرتان را پیش از ترک خانه برای اطمینان از بودن همه قطعاتش بررسی کنید.

5– غذا، کار آسانی است که توانایی حیوانات کوچک برای جذب شدن به غذا در داخل چادر را تخمین بزنیم. دیواره چادر از ورود سنجابهای کوچک جلوگیری نمی کند. خرسها نیز می توانند علاقمند غذای مانده کف زمین چادر شوند. یک راه حل، انبار کردن غذا در صندوق ماشین می باشد.

6– آتش،  همیشه این ایده خوبی است که اجازه بر پا کردن آتش داده می شود، با اینکه  در طی آب و هوای خشک از برپا کردن آتش جلوگیری می شود.

7- در صورت بروز مشکل، حتا اگر قصد خروج از کشور را ندارید در مواقع بروز مشکل یک بیمه نامه خوب طراحی شده و در زمان مناسب خریداری شده  می تواند ضمن پوشش مناسب، موجب آرامش باشد.

شماره تماس شرکت 9053700011 جوابگوی سوالات شما عزیزان میباشد. محمد رحیمیان کارشناس ارشد بیمه و سرمایه گذاری و عضو رسمی مشاوران متخصص بیمه و امور مالی کانادا به شماره ثبت 2065817 است.

 

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ