بازنگری به بیمه و امور مالی مان

چه کارهایی انجام دادیم و چه کارهایی در دست انجام داریم ؟

بیمه های مسافرتی، مسافرید و یا میزبانید؟

در هر دو حالت برای پوشش و آرامش خودتان و عزیزانتان می بایست بیمه مسافرتی اختیار کنید.

الف- بیمه های پزشکی ورود به کانادا، منتظرین بیمه استانی و فدرالی، ویزیتور، اجازه کار، دانشجویی(تحصیلی)، انوای ویزاهای مالتی تریپ، سوپر ویزا ،…

ب- بیمه های مسافرتی پزشکی برای خروج از استان و کشور، همچنین بصورت کامل و یا بیمه ابطال پرواز، مفقود شدن چمدان و …

بیمه بیماری سخت، غیر ممکن است شما در دنیای امروز با خبر نباشید که بطور متوسط از هر 2 نفر، 1 نفر در طول عمر خود دچار بیماری سخت و یا بیماریهای پر هزینه میشود و به خوبی میدانید که بیمه استانی در کانادا نه تنها بصورت کامل هزینه را پرداخت نمی کند، بلکه شما دچار ضعف در پرداخت هزینه های مستقیم و غیر مستقیم خواهید شد! بد نیست حداقل به اندازه یک سال درآمد خود بیمه فوق را داشته باشید.

ارایه انواع و اقسام بیمه های بیماری های خاص از ترم 5 سال، 10 ساله تا 100 سالگی با امکان انتخاب برگشت پول و همچنین مدل پرداخت سریع، از 3 تا 32 بیماری ( با توجه به شرایط سنی) و از 25 هزار تا 2 میلیون دلار معاف از مالیات در صورت تشخیص بیماری مندرج در بیمه نامه.

بیمه های ناتوانی جسمی و از کارافتادگی و مراقبت ویژه.

قابل ارائه به افراد از 18 تا 80 سالگی و واجد شرایط دریافت بیمه تا 100 سالگی که می توانند از پوشش تمام عمر این بیمه استفاده کنند و میزان پوشش آن از 12000 دلار تا 60000 دلار در سال و معاف از مالیات می باشد. قابل توجه اینکه در صورت خرید زوجین به هر کدام 10 درصد تخفیف داده می شود، که در صورت عدم توانایی انجام کارهای روزانه پرداخت می شود.

بیمه عمر به صورت کوتاه مدت و دائمی و سرمایه گذاری.

قابلیت اخذ تا مبلغ 10 میلیون دلار و حتا بیشتر، با ویژگی عوض کردن نام وارث در طول زمان قرارداد و مواردی نظیر اخذ وام و گرو گذاشتن بیمه عمر نزد بانک. بیمه عمر، پس از فوت یکی از مطمئن ترین شرایط زندگی بیمه شونده را برای بازماندگان فراهم می آورد.

بیمه های تکمیلی دارو و دندان.

با قابلیت پوشش های متفاوتی از دارو با هر سنی، حتا داروی باروری و جلوگیری با درصد مشارکت مختلف و همچنین پرداخت هزینه های دندانپزشکی تا سقف مبلغ قرارداد و تنوع پوشش طبق بیمه نامه، پوشش چشم پزشکی عینک، کانتکت لنز، فریم، آپتومتریست پوششهای فیزیوتراپی، ماساژتراپی، کایروپراکتر، کفش طبی، کفی کفش طبی، امبولانس و خبر خوب، دولت در انتاریو از اول ژانویه 2018 هزینه دارو بچه ها را تا سن 24 سالگی پوشش می دهد.

سرمایه گذاری

RRSP – RESP – RSP – TFSA سپرده های سرمایه گذاری تضمینی در قالب شرکت بیمه سرمایه گذاری های ذکر شده، هر یک با توجه به شرایط مالی و وضعیت زندگی افراد می تواند در نقاط حساس زندگی کمک بزرگی باشد.

اقتباس www.cover4u.ca

شماره تماس شرکت 9053700011 جوابگوی سوالات شما عزیزان میباشد. محمد رحیمیان کارشناس ارشد بیمه و سرمایه گذاری و عضو رسمی مشاوران متخصص بیمه و امور مالی کانادا به شماره ثبت 2065817 است.

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ