جوانان و نیاز به بیمه

تعداد سکته‌های قلبی و رشد آن در جوانان حتی در سنین کم دلیلی دیگری است برای دریافت و نیاز ما به بیمه.
جوانان امروز ورزش را به دست فراموشی سپرده‌اند. یک‌جا نشینی، عدم جنب و جوش، اعتیاد به ابزارهای اینترنتی، خستگی مفرط و عدم شادابی باعث افزایش آمار سکته‌های قلبی در جوانان شده است.

سکته قلبی به طور معمول با افزایش سن و در دهه‌های 60 تا 70 زندگی احتمال وقوعش بیشتر است، اما اکنون به سن 20 تا 30 سال هم رسیده و این یک فاجعه است. تصحیح روش زندگی، رسیدن به وزن ایده‌آل، انجام ورزش‌هایی که ضربان قلب را افزایش می‌دهد، تغذیه مناسب و … به پیشگیری از سکته‌های قلبی و کاهش آمار مبتلایان کمک می‌کند.
یکی از نگرانیها، بیماری قلبی و عروق است و کم نیستند افرادی که چنین پیشینه ایی از نظر سلامتی دارند و یا مستعد آن هستند.

عمل باز کردن شریان قلب ” Balloon angioplasty “ نامیده می شود.
اگر مبتلا به بیماری گرفتگی شریان قلب هستید، شریان های قلبی شما توسط ماده چسبناک که ” پلاک “ نامیده می شود گرفته شده یا باریک شده است. جراحی باز کردن گرفتگی شریان روند بازگرداندن جریان خون به حالت قبل است.

شما می توانید این جراحی را در بیمارستان انجام دهید. پزشک از طریق وارد کردن یک لوله باریک از رگ خونی در بازو یا کشاله ران تا قسمتی از رگی که دچار گرفتگی است این جراحی را انجام می دهد. این لوله دارای یک بادکنک در انتهای آن است. زمانی که این لوله در مکان قرار می گیرد پزشک در بادکنک می دمد تا پلاکی را که موجب گرفتگی شده به سمت خارج از رگ برود. این عمل موجب باز شدن رگ و بازگشت جریان خون به حالت قبل می شود.

پزشکان عمل بازکردن گرفتگی را در این موارد انجام می دهند :
• کاهش درد سینه در اثر کاهش جریان خون به قلب
• کم کردن خطر صدمه ماهیچه قلب در اثر حمله قلبی

بیشتر مردم روز پس از جراحی به خانه می روند و یک هفته پس از بازگشت به خانه قادر به انجام کارهایشان هستند. بیمه بیماریهای سخت، به صورت دوره های 5،10،20،65 و همچنین 75 و 100 سالگی فرد بیمه شده عرضه می شود. در نمونه کاملتری، بیمه شده می تواند در صورت عدم وقوع بیماری، تمامی مبالغ پرداختی حق بیمه را دریافت نماید.

شماره تماس شرکت 9053700011 جوابگوی سوالات شما عزیزان میباشد. محمد رحیمیان کارشناس ارشد بیمه و سرمایه گذاری و عضو رسمی مشاوران متخصص بیمه و امور مالی کانادا به شماره ثبت 2065817 است.

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ