حق تقدم برای بچه ها با بیمه سلامتی !

حالا چرا بچه ها ؟ مگر بیمه دولتی پوشش نمی دهد؟ مگر احتمال بیماری برای بچه ها چقدر است، که هزینه کنیم؟!

با کمی حوصله درمی یابیم! کسانی که بچه دارند بزرگترین سرمایه شون بچه ها هستند، بله می توانیم  پوششی اختیار کنیم که از هر جهتی به نفع مون خواهد بود، چه از لخاظ پوشش، دور اندیشی ( چه بسا در آینده نتوانیم )، معاف از مالیات، پرداخت کوتاه مدت و در صورت عدم اتفاق، برگشت تمامی پولهای پرداختی.

بی شک بیمه مناسب می تواند چاره خوبی باشد و تا زمانی که آثار و علایم بیماری در شخص دیده نشده، می توان لااقل پیش بینی لازم را از نظر مسایل مالی به عمل آورد تا برای درمان، جدا از مشکلات روحی و روانی که برای شخص از جهت این بیماریهای خطرناک پیش می آید، لااقل دغدغه های مالی نداشته باشیم.

بیمه بیماری های سخت کودکان، می تواند از یک ماهگی قابل صدور باشد و از طرفی دیگر از آنجا که پس اندازی در این بیمه وجود دارد، فرصتی به همگان می دهد تا با توجه بیشتر، ضمن برنامه ریزی جهت عزیزان خود دقت کافی را مبذول دارند.

این نوع بیمه در کنار پوشش بیماری های سخت رایج 25 مورد متداول می تواند 6 مورد بیماری مخصوص دوران کودکی را در برداشته و به طور کلی دو دسته پوشش بیماری در این نوع دیده می شود:

حالت اول: 28 بیماری شامل 3 مورد بیماری های دوران کودکیAutism spectrom disorder ، Ret Syndrome ، Cystic Fibrosis

و در حالت دوم:31 بیماری شامل 6 بیماری دوران کودکیAutism ، Ret Syndrome، Cystic Fibrosis ،Type 1 Diabetes Mellitus ،Cerebral Palsy ،  Muscular Dystrophy است.

بطور کلی سه حالت در این نوع بیمه وجود دارد و پولهای پرداختی حق بیمه در زمانهای مختلف معاف از مالیات به شرح زیر خواهد بود:

  • در صورت قطع بیمه پس از 5 سال دریافت کننده 25 درصد حق بیمه پرداختی خواهید بود.
  • پس از 10 سال پرداخت دریافت کننده 50 درصد حق بیمه پرداختی خواهید بود.
  • پس از 20 سال از پرداخت حق بیمه، دریافت کننده 100 درصد حق بیمه پرداختی خواهید بود.

در نظر داشته باشید برای دریافت وجه بیمه پرداختی حق انتخاب های بسیار متنوعی دارید. در صورت عدم مطالبه پول از شرکت بیمه در واقع هر دو طرف معادله دریافت کننده هستید.

این مبلغ دریافت حق بیمه پرداختی می تواند:

  • صرف هزینه تحصیل فرزند و یا فرزندان شود.
  • صرف پیش خرید خانه شود.
  • برای شروع بیزینس می تواند مناسب باشد.

به دو طرف معادله اشاره شد و طرف سوم و چهارم هم وجود دارد که آن هم برگشت پول و یا اصل مبلغ بیمه شده بین 25 هزار دلار تا 250 هزار دلار است که در صورت خدای ناکرده فوت بچه پرداخت خواهد شد.

توجه شود این مطلب ربطی به بیمه عمر ندارد و شما می توانید بیمه های دیگری هم به آن اضافه کنید. ولی خود بیمه می تواند چهار حالت باشد که قابل انتخاب خریدار بیمه نامه است.

همانطور که ملاحظه کردید بیمه ها، طرح های مختلفی دارند، بنابراین به نفع ما است که در زمان اخذ بیمه از مشاوری متخصص کمک بگیریم.

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ