راهکاری با بیمه مناسب

قسمت مهمی از مشغله های مالی و گرفتاری های فکری خانواده ها مربوط به دوران بیماری یکی از اعضای خانواده است. در میان افرادی که زنجیر وار به یکدیگر متصل هستند، احساسی و مالی.

بله بیماری سخت می تواند خانه خراب کن باشد. کافی است فقط کمی تصور کنید. رویدادهایی از این دست می تواند بر وضعیت اقتصادی کل خانواده تاثیر بگذارد. آیا شما بیمه بیماری های سخت دارید؟

علاوه بر مرگ زودرس، مهمترین عوارض بیماری های قلبی، ایجاد معلولیت و ناتوانی در بیشتر مبتلایان است. بسیاری از زنان بعد از ابتلا به این بیماری با اختلالات تنفسی، مشکل در قدم زدن، بالا رفتن از پله ها و موارد دیگر درگیر شده و به زندگی سخت خود ادامه می دهند.

اگرچه میزان مرگ و میر ناشی از بیماری های قلبی در مردان بیش از زنان است، اما بسیاری از زنان تمایل دارند که بیماری قلبی خود را بروز نداده و معاینه نشوند و لذا هنگامی متوجه بیماری خود می شوند که ممکن است خیلی دیر شده باشد. سرطان سینه شایع ترین سرطان بین زنان و بعد از سرطان ریه، مهمترین عامل مرگ زنان است.

متخصصان می گویند که گاهی ترس از سرطان سینه، بیش از حد اغراق آمیز بوده و موجب می شود که زنان برای معاینه و بررسی بیشتر به پزشک مراجعه نکرده، یا تصمیم عجولانه برای جراحی و برداشتن سینه بگیرند، در صورتی که ممکن است نیازی به این کار نباشد. بالا رفتن سن، مسائل ژنتیکی، سابقه خانوادگی، نژاد، سابقه نمونه برداری غیر طبیعی سینه در گذشته، سابقه پرتو تابی سینه در گذشته، سابقه عادت ماهیانه زود هنگام یا یائسگی بعد از ۵۵ سالگی، نداشتن فرزند، مصرف برخی داروها، نوشیدن الکل، تغذیه ناکافی و چاقی از عوامل خطرزا برای ابتلا به سرطان سینه است. متاسفانه زمانی که از هر 2 نفر،1 نفر در طول عمر خود بیماری سخت را تجربه می کند.

بیمه بیماری های سخت به صورت دوره های 5 ساله، 10 ساله، 20 ساله و یا تا سن 65 سالگی و 75 سالگی و سن 100 سالگی، عرضه شده و نمونه کاملتر نوعی است که افراد در صورت حادث نشدن بیماری بتوانند از مزایای آن برخوردار شده و تمام مبلغ پرداختی حق بیمه را دریافت نمایند. آنچه مسلم است اینکه اخذ بیمه، بازندگی به همراه ندارد و شاید بهتر باشد بگوییم بازنده کسی است که امروز، فردا را فراموش نماید.

اقتباس  www.cover4u.ca

شماره تماس شرکت 9053700011 جوابگوی سوالات شما عزیزان میباشد. محمد رحیمیان کارشناس ارشد بیمه و سرمایه گذاری و عضو رسمی مشاوران متخصص بیمه و امور مالی کانادا به شماره ثبت 2065817 است.

 

 

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ