راهکار بیمه و دارندگان وام مسکن

بد نیست بدانیم که طبق آمار، یک دوم از دارندگان وامهای مسکن (Mortgage) به سبب ناتوانی جسمی و از کارافتادگی در بازپرداخت وام دچار مشکل خواهند شد.

طبق آمار 90 درصد از ناتوانی های جسمی (Disability) از بیماریهای سخت         (Critical Illness) به وجود می آید نه از تصادف (Accident).

بیماری قلبی بارزترین علت مرگ در امریکای شمالی است و یکی از دلایل اصلی ناتوانی است. احتمال بروز بیماری قلبی با افزایش سن بالا می رود. احتمال بروز بیماری قلبی در مردان بالای 45 و زنان بالای 55 بیشتر می شود. همچنین در صورت داشتن اعضای خانواده نزدیک که در سنین پایین تر مبتلا به این بیماری شده اند بیشتر در معرض ابتلا به این بیماری می باشند.

حملات قلبی زمانی رخ می دهد که جریان خون به مغز متوقف شود.

علایم حملات قلبی عبارتند از:

  •          بی حسی یا خواب رفتگی ناگهانی صورت، بازو یا پا (به ویژه در یک سمت بدن)
  •          گیجی ناگهانی، مشکل در تکلم یا درک صحبت
  •          مشکل ناگهانی در دید یک یا دو چشم
  •          مشکل ناگهانی در راه رفتن، سرگیجه، فقدان تعادل یا هماهنگی بدن
  •          سردرد شدید ناگهانی بدون هیچ علایمی

اگر شما هر یک از این علایم را دارید باید فوری برای درمان به بیمارستان مراجعه کنید. درمان گر تیز بین حمله قلبی، با از بین بردن لخته خون یا توقف خونریزی، سعی در متوقف کردن حمله  می کند. نگهداری پس از حمله به افراد در جهت غلبه بر ناتوانی های پدید آمده از حمله کمک می کند. درمان دارویی با رقیق کننده های خون  متداولترین درمان برای حملات قلبی است.

خوب به راستی چه باید کرد؟ بیمه مناسب جوابگو خواهد بود.

آیا می دانیم که چرا باید به جای بیمه وام مسکن، بیمه عمر داشته باشیم؟ آیا می دانیم خانواده ما و به عبارت صحیح تر هر کسی که آینده او برای ما مهم است می تواند با بیمه عمر ما، زندگی آسوده تری داشته باشد ؟ آیا می دانیم با داشتن بیمه های مختلف، خصوصن بیمه عمر، احساس قدرت و اعتماد به نفس بیشتری داریم؟

شماره تماس شرکت 9053700011 جوابگوی سوالات شما عزیزان میباشد. محمد رحیمیان کارشناس ارشد بیمه و سرمایه گذاری و عضو رسمی مشاوران متخصص بیمه و امور مالی کانادا به شماره ثبت 2065817 است.

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ