روز جهانی ایدز

هر ساله در روز جهانی ایدز به منظور جلب توجه افکار عمومی به این بیماری یک شعار برای آن در نظر می‌گیرند. امسال سازمان بهداشت جهانی شعار روز جهانی ایدز ۲۰۲۳ را «Remember and Commit» به معنای «به یاد داشته باشید و متعهد شوید» عنوان کرده است. این سازمان دلیل خود برای نامگذاری سی و پنجمین سال اتحاد جهان علیه ایدز را اینگونه بیان می‌کند: باید از پیشرفت‌هایی که در زمینه این بیماری حاصل کرده‌ایم تجلیل کنیم و چالش‌های آتی را تشخیص دهیم. نبرد هنوز به پایان نرسیده است.

به یاد داشته باشید که با وجود ابتلا به هر نوع بیماری، می‌توانید از خدمات و پوشش بیمه استفاده کنید.

یکی از بیمه‌نامه‌های مناسب برای این منظور، بیمه افراد با پیشینه بیماری است که می‌توانید با توجه به وضعیت سلامتی، نوع و میزان پوشش مورد نظر اتخاذ کنید. ما از روز اول، تا لحظه مطالبه بیمه در کنارتون هستیم تا مطمئن باشین که از بهترین و مناسب‌ترین پوشش بیمه استفاده می‌کنید.

پیشنهاد می‌کنیم در جهت حفظ زندگی بهتر، از بیمه‌هایی نظیر بیمه‌های تکمیلی، بیماری‌های سخت، ناتوانی جسمی و از کارافتادگی و مراقبت ویژه در زمان مناسب با توجه به سطح نیازتان اختیار کنید.

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ