ریسک دیابت و بیمه

آیا شما در خطر ریسک دیابت هستید ؟

دیابت به معنی گلوکز خون یا قند خون است. با داشتن دیابت نوع 2 که نوع متداول است بدن شما نمی تواند به خوبی انسولین بسازد یا استفاده کند. انسولین هورمونی است که به ورود گلوکز به سلولهای شما برای دادن انرژی کمک میکند. بدون انسولین، گلوکز خیلی زیادی در خون تان می ماند. در طی زمان گلوکز خون می تواند منجر به مشکلات جدی در قلب، چشم، کلیه، اعصاب، لثه و دندان های شما شود.

خبر خوب اینکه امروزه افراد مبتلا به دیابت می توانند بهتر و بیشتر زندگی کنند آن هم با هماهنگ نگهداشتن سطح قند خونشان و خوردن غذاهای سالم و در نهایت استفاده از داروهای تجویز شده توسط دکتر.

آیا می دانید یکی از ریسک فاکتورهای بسیار مهم در تمامی بیمه های سلامتی حتا بیمه های مسافرتی دیابت است؟آیا می دانید، بیش از 193 میلیون نفر از اینکه بیماری دیابت دارند بی اطلاع هستند.

روز 14 نوامبر، روز جهانی بیماری قند، برای اولین بار در سال 1991 توسط سازمان بین المللی دیابت و بهداشت جهانی برای اعلام خطر بیماری دیابت در سرتاسر جهان معرفی شد.

ديابت چهارمين علت مرگ و مير در بيشتر كشورهاي توسعه يافته است‏.

نشانه های دیابت نوع 2 به آرامی ظاهر می شود. برخی از افراد به هیچ وجه به نشانه ها توجه ایی ندارند. نشانه ها می تواند شامل:
• تشنگی زیاد
• ادرار گاه به گاه
• احساس گرسنگی و خستگی زیاد
• از دست دادن وزن بدون هیچ تلاشی
• داشتن زخم که به آرامی بهبود می یابد
• داشتن بینایی محو
• به راستی در دنیای امروز چگونه می توان بدون برنامه ریزی مالی به این امر یعنی پوشش مالی در زمان نیاز دست یافت ؟

بیمه بیماریهای سخت می تواند از 25000 تا 2.000.000 دلار پوشش در اختیار متقاضی قرار دهد. زمانیکه سالم هستیم باید بیمه فوق را اختیار کنیم. برای هر یک از ما چنین شرایطی ممکن است پیش آید بیمه در این خصوص موجب می شود از نظر مالی پوشش مناسب داشته باشیم و از پس هزینه های مالی و تعهدات بر آییم.

پس از اخذ بیمه در این خصوص در صورت تشخیص بیماریهای مندرج در بیمه نامه، توسط پزشک معالج و تایید آن و گزارش به شرکت بیمه، فرد بیمه شده واجد شرایط خواهد بود و همچنین در صورت عدم بیماری امکان اخذ پولهای پرداختی در بعضی از انواع این بیمه امکان پذیر است.

ترجمه و اقتباس : W.H.O و www.cover4u.ca

شماره تماس شرکت 9053700011 جوابگوی سوالات شما عزیزان میباشد. محمد رحیمیان کارشناس ارشد بیمه و سرمایه گذاری و عضو رسمی مشاوران متخصص بیمه و امور مالی کانادا به شماره ثبت 2065817 است.

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ