شکستگی لگن

افراد با زانوی جدید، در معرض شکستگی ستون فقرات هستند و  فعالیت پس از جایگزینی زانو می تواند منجر به احتمال شکستگی لگن شود.

اختلالات و جراحات لگن

لگن شما مفصلی است که استخوان ران را به استخوان لگن خاصره شما می رساند. لگن ها به دلیل اینکه قسمت بالای استخوان ران که توپ شکل است در یک فضای شبیه به فنجان در لگن خاصره حرکت می کند، مفاصل توپ و کاسه ball-and-socket نامیده می شود. لگن شما بسیار استوار و محکم هستند. زمانی که سالم باشند به نیروی زیادی نیاز است که به آنها صدمه بزند. اما ورزش کردن، دویدن و افتادن برخی اوقات ممکن است منجر به جراحات لگن شود. اینها شامل:

  • در رفتگی یا ضرب عضو یا استخوان
  • آماس کیسه های مفصلی
  • جابجایی استخوانها
  • شکستگی

احتمال افزایش شکستگی در لگن و مهره های فقرات در 10 سال پس از عمل جایگزینی زانو را می توان با درد، افزایش فعالیت جسمی به دلیل توانبخشی و سایر عوامل مربوط به عملکردهای جسمی، توضیح داد. در این خصوص توصیه ما:

بیمه مراقبت ویژه ناتوانی جسمی و از کار افتادگی، بیمه ای نیست که بتوانیم آن را به سن خاصی متصل کنیم. متاسفانه بسیاری با شنیدن این نام، سالخوردگی را در ذهنشان فرض می کنند در حالی که ناتوانی، به دلایل بسیاری می تواند حادث شود.

بارها در مقالات بیمه با روشها و توضیحات گوناگون به نکته ای مشخص  اشاره کردیم و آن حفاظت موقعیت مالی افراد در مقطعی از زندگی است. که آن دوره می تواند با بیماری، ناتوانی، فوت و … آغاز شود.

دلایل تاکید بیمه بر اخذ آن، حفظ ثبات زندگی اشخاص در مواجهه با هر رویداد پیش بینی نشده است. یکی از آرایش های زیبای بیمه را می توان بیمه ناتوانی جسمی قلمداد کرد. هر یک از ما به دفعات در طول زندگی ممکن است در معرض اتفاقی قرار بگیریم که در آن نیازمند کمک کسی شویم.

برای مثال کسی که سکته می کند تا مدتها به پرستاری نیازمند است. این بیمه می تواند هر بار در هر حادثه ای که فرد را نیازمند یاری شخص دیگری در دو مورد از امور شخصی،  مانند کمک در لباس پوشیدن، کمک در استحمام و یا کمک در غذا خوردن می کند فعال شود. این که فکر کنیم ما هرگز در فهرست چنین افرادی قرار نمی گیریم اشتباه محض است.

شماره تماس شرکت 9053700011 جوابگوی سوالات شما عزیزان میباشد. محمد رحیمیان کارشناس ارشد بیمه و سرمایه گذاری و عضو رسمی مشاوران متخصص بیمه و امور مالی کانادا به شماره ثبت 2065817 است.

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ