شیمی درمانی سرطان

معمولن سلولهای شما در یک مسیر مشخص و کنترل شده رشد کرده و می میرند. سلولهای سرطان بدون هیچ کنترلی شکل می گیرند. شیمی درمانی نوعی درمان است که می تواند این سلولها را کشته یا افزایش آنها را متوقف کند. هر چند که این درمان موجب آسیب دیدن سلولهای سالم نیز میشود که منجر به عوارض جانبی خواهد شد.

در طی دوران شیمی درمانی فرد ممکن است هیچ عوارض جانبی نداشته یا بسیار اندک باشد. نوع عوارض جانبی فرد بستگی به نوع و مقدار شیمی درمانی دارد. عوارض جانبی متفاوت می باشند اما انواع متداول آن حالت تهوع، استفراغ، خستگی، درد و ریزش مو می باشد.

سلولهای سالم معمولن پس از شیمی درمانی بهبود می یابند بنابراین بیشتر عوارض جانبی کم کم از بین می روند. دوره درمان بستگی به نوع سرطان، نوع داروهای شیمی درمانی، هدف درمان و واکنش بدن به داروها دارد. درمان فرد ممکن است به صورت روزانه، هفتگی یا ماهانه باشد. فرد ممکن است بین درمان ها دوره استراحت داشته باشد بنابراین بدن ما شانس ساختن سلولهای جدید را دارد. ممکن است داروها خوردنی یا تزریقی یا وریدی باشند.

بیمه در زندگی امروز ما در جایی که بسیاری از ما محدوده رایگان کارت اهیپ را نمی دانیم ضروری به نظر می رسد. بیمه بیماریهای سخت می تواند تا 32 بیماری ما را با توجه به سن مان تحت پوشش قراردهد.

قرار نیست اگر شاغل هستیم، شغل خود را ترک کنیم بلکه می توانیم با محکم کردن پشتوانه های خود در صورت هر حادثه، بیماری و ناتوانی جسمی با اطمینان از شرایط مالی به درمان خود ادامه دهیم. در روزگاری که سلامتی، آویزان به ذره ذره های رفتار و خوراک و شرایط روحی و شغلی و … است، تکیه بر بیمه های گوناگون، درمان مشکلات مالی در روزهای بیماری، ناتوانی و … است.

مسلمن بیمه مناسب می تواند چاره خوبی برای این مورد باشد و تا زمانی که آثار و علایم بیماری در شخص دیده نشده، می توان لااقل پیش بینی لازم را از نظر مسایل مالی به عمل آورد تا برای درمان، جدا از مشکلات روحی و روانی که برای شخص از جهت این بیماریهای خطرناک پیش می آید، لااقل از این شانس (اخذ بیمه بیماری سخت) در این خصوص برخوردار شد. بیمه بیماریهای سخت، از طریق شرکتهایی که این محصول را طراحی کرده اند در اختیار عموم قرار گرفته تا از این فرصت بزرگ استفاده کنیم.

از نکات مهم بیمه بیماریهای سخت این است که فرد بیمه شده ملزم به ارایه اسناد هزینه های درمانی اش نیست. بلکه تنها تایید گزارش بیماری وی به شرکت بیمه کافی است.

اگر به آمار روز افزون بیماری ها نگاهی بیندازیم متوجه می شویم که علیرغم اجباری نبودن این بیمه از طرف دولت، درجه اهمیت و ضرورت داشتن این بیمه نه تنها کمتر از بیمه های اجباری نیست بلکه بیشتر از آن است. بی شک قبول دارید که هیچکس از لحظه بعد از خود خبر ندارد. اینک که سلامت هستیم فکر کنیم که در صورت دچار شدن به بیماری سخت، چگونه با هزینه های سرسام آور زندگی و درمان مواجه شویم.

با برنامه ریزی برای امروز و فردایمان، با کمترین هزینه در این مسیر با راهکاری مناسب که تهیه پوششی در این خصوص است گام بر داریم. بیمه بیماریهای سخت می تواند از 25000 تا دو میلیون دلار معاف از مالیات، امکان مالی در اختیار متقاضی قرار دهد.

زمانیکه سالم هستیم باید بیمه های مورد نیاز را اختیار کنیم. برای هر یک از ما چنین شرایطی ممکن است پیش آید بیمه در این خصوص موجب می شود از نظر مالی پوشش مناسب داشته باشیم و از پس هزینه های مالی و تعهدات در زمان نیاز برآییم.

ترجمه و منابع: www.travel.gc.ca و www.cover4u.ca

شماره تماس شرکت 9053700011  جوابگوی سوالات شما عزیزان میباشد. محمد رحیمیان کارشناس ارشد بیمه و سرمایه گذاری و عضو رسمی مشاوران متخصص بیمه و امورمالی کانادا به شماره ثبت 2065817 است.

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ