مروری بر نیازهایمان به بیمه

صد و پنجاهمین سالگرد کانادا را تبریک گفته و پانزدهمین سالگرد اینشوفین را به فال نیک میگیریم و اعتقاد داشته و داریم ضمن بیزنس خدمتگذاری کوچک برای جامعه خصوصن جامعه ایرانی باشیم.

اینشوفین برگرفته از Insurance, Financial , Investment است و فعالیتهای ما در بخش های متفاوتی نظیر:

1) بیمه های مسافرتی:

الف- بیمه های پزشکی ورود به کانادا، ویزیتور، اجازه کار، دانشجویی(تحصیلی)، ویزا، Single Trip ،Super Visa.

ب- بیمه های خروج از استان و کشور، ابطال پرواز، مفقود شدن چمدان، trip Multiple.

2) بیماری های خاص:

ارایه انواع و اقسام بیمه های بیماری های خاص از ترم 5 سال، 10 ساله تا 100 سالگی با امکان انتخاب برگشت پول و همچنین مدل پرداخت سریع، از 3 تا 32 بیماری (با توجه به شرایط سنی) و از 25 هزار تا 2 میلیون دلار معاف از مالیات در صورت تشخیص بیماری مندرج در بیمه نامه. با توجه به اینکه این هوشیاری است که بدانیم طبق آمار جدید از هر 2 نفر یک نفر در طول عمر خود بیماری سخت را تجربه می کند.

3) بیمه های ناتوانی جسمی و از کارافتادگی و مراقبت ویژه:

قابل ارایه به افراد از 18 تا 80 سالگی و واجد شرایط دریافت بیمه تا 100 سالگی که می توانند از پوشش تمام عمر این بیمه استفاده کنند و میزان پوشش آن از 1000 تا 5000 دلار و معاف از مالیات می باشد. قابل توجه اینکه در صورت خرید زوجین به هر کدام 10 درصد تخفیف داده می شود که در صورت عدم توانایی انجام کارهای روزانه پرداخت می شود.

4) بیمه عمر:

به صورت کوتاه مدت و دایمی و سرمایه گذاری:

قابلیت اخذ تا مبلغ 10 میلیون دلار و حتا بیشتر، با ویژگی عوض کردن نام وارث در طول زمان قرارداد و مواردی نظیر اخذ وام و گرو گذاشتن بیمه عمر نزد بانک. بیمه عمر پس از فوت، یکی از مطمئن ترین شرایط زندگی بیمه شونده را برای بازماندگان فراهم می آورد و بی شک بیمه عمر شما نشانی از عشق شماست.

5) بیمه های تکمیلی دارو و دندان:

با قابلیت پوشش های متفاوتی از دارو با هر سنی، حتا داروی باروری و جلوگیری با درصد مشارکت مختلف و همچنین پرداخت هزینه های دندانپزشکی تا سقف مبلغ قرارداد و تنوع پوشش طبق بیمه نامه، پوشش چشم پزشکی عینک، کانتکت لنز، فریم، آپتومتریست با برخورداری تخفیف 20 درصد از همکاران چشم پزشکی (PVS) پوششهای فیزیوتراپی، ماساژتراپی، کایروپراکتر، کفش طبی، کفی کفش طبی، امبولانس و آزمایشاتی که بیمه اجتماعی استان پوشش نمی دهد در استان انتاریو (OHIP).

6) سرمایه گذاری:

RRSP-RESP-RSP-TFSA و سپرده های سرمایه گذاری تضمینی در قالب شرکت بیمه.

سرمایه گذاری های ذکر شده، هر یک با توجه به شرایط مالی و وضعیت زندگی افراد می تواند در نقاط حساس زندگی کمک بزرگی باشد.

شماره تماس شرکت 9053700011 جوابگوی سوالات شما عزیزان میباشد. محمد رحیمیان کارشناس ارشد بیمه و سرمایه گذاری و عضو رسمی مشاوران متخصص بیمه و امور مالی کانادا به شماره ثبت 2065817 است.

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ