مسافرت، سرما و ویروسهای آنفولانزا

مسافرت، سرما و ویروسهای آنفولانزا
شما ممکن است نه تنها در معرض آنفولانزا فصلی بلکه همچنین در معرض چندین نوع دیگر از آنفولانزا باشید. در مسافران 65 ساله و پیرتر که دارای شرایط پزشکی مزمن هستند ( برای مثال، دیابت، بیماری قلبی، بیماری کلیوی، بیماری ریوی ) کودکان ( 6 ماهه تا 5 ساله ) و زنان باردار احتمال گرفتن هر یک از انواع آنفولانزا بیشتر است و بنابراین احتمالا به موارد پیشگیری کننده بیشتر، مثل خودداری از حضور در جمع ها و شلوغی های بزرگ، نیاز داشته باشند.

ویروسهای آنفولانزا به راحتی در بین انسانها، پرندگان و خوک ها پخش می شود. چند راه ساده می تواند به محافظت از خودتان و دیگران در برابر شیوع آنفولانزا کمک کند:
• انجام واکسیناسیون.
• شستشوی دستها با صابون با آب گرم و روان برای حداقل 20 ثانیه هر چقدر که مقدور است.
• رعایت بهداشت در هنگام عطسه و سرفه. با بازویتان جلوی دهان و بینی تان را موقع عطسه و سرفه بگیرید تا انتشار میکروب کاهش یابد. اگر از دستمال کاغذی استفاده می کنید سریعا آنرا بیرون بیاندازید و دستانتان را بلافاصله بشوئید.
• سعی کنید از تماس نزدیک با افراد بیمار خودداری کنید.
• سطوح مشترک را تمیز نگه دارید.

انواع آنفولانزا مرغی به طور طبیعی در بین پرندگان شایع است اما می تواند به انسانها نیز سرایت کرده و منجر به بیماری حاد شود.

اگر به محلی سفر می کنید که نگرانی از آنفولانزا مرغی در آنجا وجود دارد، از رفتن به مناطق با احتمال بالا مثل مزرعه های ماکیان و بازارهای حیوانات زنده، تماس با پرندگان، شامل جوجه ها، اردک ها و پرندگان وحشی، سطوحی که ممکن است با مدفوع پرندگان آلوده شده باشد، خودداری کنید و مطمئن شوید که همه غذاهای تهیه شده از پرندگان و تخم هایشان به خوبی پخته شده است.

سفر در حالی که نامی شاد و خاطره انگیز در خود نهفته دارد می تواند با بی دقتی به تراژدی دردناکی مبدل گردد. بیمه مسافرتی با هدف دستیابی به آرامش روانی مسافر در طول سفر تبیین شده، بنابراین عاقلانه این است که با اخذ بیمه از پرداخت هزینه های سنگین در وضعیت های اضطراری جلوگیری کنیم.

فراموش نکنید برای اینکه از 100 درصد پوشش بیمه استفاده نمایید حتمن قبل از مراجعه به بیمارستان و یا دکتر و مراکز درمانی سرپایی با شماره تلفنی که در بیمه نامه و یا کارت بیمه نامه مسافرتی جهت مواقع اضطراری آمده است تماس گرفته شود. توجه داشته باشید عدم توجه به این اصل می تواند موجب کاهش پوشش شود.

اقتباس fightflu.caو www.cover4u.ca

شماره تماس شرکت 9053700011 جوابگوی سوالات شما عزیزان میباشد. محمد رحیمیان کارشناس ارشد بیمه و سرمایه گذاری و عضو رسمی مشاوران متخصص بیمه و امور مالی کانادا به شماره ثبت 2065817 است.

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ