موامبر و بیمه

در ماه نوامبر، شاهد نمونه ای از همراهی و همکاری های مردمی در اقصی نقاط دنیا از جمله کانادا هستیم.

در این ماه مردان و زنان در سراسر دنیا برای بالا بردن آگاهی، کمک مالی و جمع آوری، به موضوع های سلامتی برای حمایت از بیماریهای آقایان از جمله سرطانهایی مانند پروستات، بیضه و ناراحتیهای روانی می پردازند.

در این خصوص آقایان با گذاشتن سبیل، راه پیمایی، اطلاعیه و بیل بورد، حمایت خود را نشان می دهند.

و اما موامبر چیست؟

یکی از راههای ممکن برای داشتن جامعه ای سالمتر، شادتر و با عمری طولانی شرکت در برنامه ها و مناسبت هایی است که ضمن اطلاع رسانی، جمع اوری کمکهای نقدی، همراهی و درک بیشتر بیماران و رسیدن به کشف درمان و مداوای بیماریها از جمله سرطان و در آقایان سرطان پروستات است.

این همان موامبر است، گرچه از دیگر موارد قابل ذکر مورد توجه این ماه می توان به سرطان بیضه و همچنین موضوع سلامت روانی و افسردگی است، تا آنجا که می توان از آمار 1 نفر از 10 نفر آقایون که در طول زندگی خود تجربه جدی افسردگی دارند را نام برد و همچنین 3 نفر از 4 نفر خودکشی ها مربوط به آقایان است.

سرطان پروستات رایج‌ ترین بیماری در مردان محسوب می ‌شود و در دنیا دومین علت مرگ و میر بعد از سرطان ریه به شمار می ‌آید.

بی شک بیمه مناسب می تواند چاره خوبی برای این مورد باشد و تا زمانی که آثار و علائم بیماری در شخص دیده نشده، می توان لااقل پیش بینی لازم را از نظر مسائل مالی به عمل آورد تا برای درمان، جدا از مشکلات روحی و روانی که برای شخص از جهت این بیماریهای خطرناک پیش می آید، لااقل دغدغه های مالی نداشته باشد.

به خاطر داشته باشیم که در زمان سلامتی کامل می توان از این شانس ( اخذ بیمه بیماری سخت ) در این خصوص برخوردار شد و در صورت ابتلا به  سرطان از جمله سرطان پروستات و سکته قلبی، سکته مغزی، بیماریهای آلزایمر و پارکینسون و مواردی دیگر از بیماریهای سخت که تا به امروز تا سقف 32 مورد (با توجه به سن) معاف از مالیات تا سقف 2 میلیون دلار می باشد خود را برای طول دوره بیماری و مداوا از جهت مالی  محافظت کنیم و موجب  آرامش و آسایش خود و عزیزانمان باشیم.

شماره تماس شرکت 9053700011 جوابگوی سوالات شما عزیزان میباشد. محمد رحیمیان کارشناس ارشد بیمه و سرمایه گذاری و عضو رسمی مشاوران متخصص بیمه و امور مالی کانادا به شماره ثبت 2065817 است.

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ