موامبر

یکی از راههای ممکن برای داشتن جامعه ای سالمتر، شادتر و با عمری طولانی  شرکت در برنامه ها و مناسبت هایی است که ضمن اطلاع رسانی،جمع آوری کمکهای نقدی ،همراهی و درک بیشتر بیماران و رسیدن به کشف  درمان و مداوای بیماریها از جمله سرطان و در این خصوص سرطان پروستات است.

در این ماه مردان و زنان در سراسر دنیا برای بالا بردن آگاهی، کمک مالی و جمع آوری، به موضوع های سلامتی برای حمایت از بیماریهای آقایان از جمله سرطانهایی مانند پرستات، بیضه، و ناراحتیهای روانی می پردازند.

در این خصوص آقایان با گذاشتن سبیل، راه پیمایی، اطلاعیه و بیل بورد، حمایت خود را نشان می دهند.

 در همین راستا در ماه نوامبر مناسبتی را دنبال خواهیم کرد،که در خصوص پروستات میباشد که به بیان دیگر به ان موامبر می گویند.

آقایانی که موامبر را حمایت می کنند ،ضمن ثبت نام در سایت  movember.com  ، موبراس خوانده می شوند. (Mo Bros) به طور معمول آقایانی که قبل از این بدون سبیل و ریش بوده اند در طول ماه نوامبر سبیل گذاشته و به جمع آوری پول می پردازند، و شما حتی می توانید:

Over the phone by calling 1-855-4GROWMO (1-855-447-6966) or 416-591-7771

به خانمهایی که موامبر را حمایت می کنند موسیستاس Mo Sista’s می گویند. امسال هم همانند سالهای گذشته مراسمی در این ماه برگزار می شود.

سازمان  Movember Foundation  اقدام به برگزاری برنامه های متنوع دارد.

این سازمان غیر دولتی رتبه 72 از 500 ( NGO ) را به خود اختصاص می دهد.کشورهای مشارکت کننده : استرالیا – اتریش  – بلزیک  – کانادا – جمهوری چک  –دانمارک – فنلاند – فرانسه  –  هنگ کنگ   -آلمان – ایرلند – نیوزیلند – نروز سنگاپور – افریقای جنوبی – اسپانیا – سوید – سویس – انگلستان و امریکا میباشد.

سازمان موامبر با حمایت  30 عضو (Mo Bros   ) در سال 2003 شروع به کار کرد و در حال حاضر با افزایشی حدود بیش از 5 میلیون حمایت  کننده  Mo Bros  and  Mo Sista’s   و طی 16 سال گذشته مبلغی بالغ بر 1.02 بیلیون دلار تا سال 2018 که در این میان تنها در سال 2018 سهم مشارکت کانادا 18.1 میلیون دلار بوده است.

به امید زندگی سالمترو شادتر و طول عمر با کیفیت بیشتر،این مبالغ صرف آگاهی رساندن مردم،بیماری های سخت، سرطان پروستات و بیضه، بیماری های روحی و روانی و همچنین سرمایه گذاری در بخش سلامت مردان می شود.  

سرطان پروستات رایج‌ ترین بیماری در مردان محسوب می ‌شود و در دنیا دومین علت مرگ و میر بعد از سرطان ریه به شمار می ‌آید.  ما می بایست به فکر تامین منابع مالی مان ، نه فقط برای رهایی از بیماری بلکه هزینه های جانبی و ضعف مالی در زمان برخورد با چنین مشکلات باشیم .

بی شک بیمه مناسب می تواند چاره خوبی برای این مورد باشد و تا زمانی که آثار و علائم بیماری در شخص دیده نشده، می توان لااقل پیش بینی لازم را از نظر مسائل مالی به عمل آورد تا برای درمان، جدا از مشکلات روحی و روانی که برای شخص از جهت این بیماریهای خطرناک پیش می آید، لااقل دغدغه های مالی نداشته و به خاطر داشته باشیم که در زمان سلامتی کامل می توان از این شانس (اخذ بیمه بیماری سخت) در این خصوص برخوردار شد. 

در صورت ابتلا به  سرطان  از جمله سرطان پروستات  و سکته قلبی، سکته مغزی، بیماریهای آلزایمر و پارکینسون و مواردی دیگر از بیماریهای سخت که تا به امروز تا سقف 32 مورد ( با توجه به سن بیمار ) معاف از مالیات تا سقف 2 میلیون دلار می باشد خود را برای طول دوره بیماری و مداوا از جهت مالی  محافظت کنیم و  موجب  آرامش و آسایش خود و عزیزانمان باشیم. در مدلی از این بیمه  می توان در مدت پرداختی معین 10 الی 20 سال، امکان پوشش بیمه را برای تمامی عمر داشت و حتی در مدلی از این بیمه در صورت عدم بیماری امکان دریافت پولهای پرداختی وجود دارد .

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ