بیمه سوپر ویزا
Super Visa Insurance

فرم ساده درخواست بیمه سوپر ویزا

Please submit the form below to get best rates on Super Visa

علاوه بر مهاجرانی که برای زندگی دایم به کانادا می آیند، افراد دیگری تحت عنوان توریست، ویزای کاری و یا دانشجویی نیز برای مدتی مهمان این کشور می باشند. از طرفی دیگر برای مسافرت تحت عناوین مختلف ویزای کار، توریستی و دانشجویی افرادی از کانادا عازم کشورهای دیگر می شوند و بنا به قوانین نیازمند بیمه برای صدور ویزایشان خواهند بود.

این بیمه می تواند شما را در زمان ورود با کانادا تا سقف 300,000 دلار پوشش دهد!

از ابتدا سال 2014 ویزای جدیدی نیز جهت والدین در نظر گرفته شده است. از ویژگی این طرح، ویزای اقامت جهت والدین برای 20 سال است. شرکت اینشوفین به تمامی متقاضیان اخذ ویزا به شکل های توریستی، اجازه کار، مولتی ویزای 10 ساله و همچنین این مورد جدید ویزای 20ساله، پیشنهاد می کند که بیمه پزشکی را اخذ نمایند.

برای گرفتن سوپر ویزا:

1 – حتما به خاطر داشته باشید که این بیمه باید از یک شرکت کانادایی خریداری شود.

2- حداقل مقدار پوشش بیمه صد هزار دلار است و باید جدافل به مدت یک سال خریداری شود.

3- طبق قانون جدید، می توان مبلغ مربوط به این بیمه را به صورت اقساط ماهیانه پرداخت نمود ( جهت اطلاعات کامل میتوانید با شرکت بیمه رحیمیان تماس بگیرید )

4- ارایه بیمه برای گرفتن ویزا در هنگام ورود به کانادا الزامی است.

5- قیمت بیمه مسافرتی بدون توجه به جنسیت، بلکه به سن و شرایط سلامتی بیمه شونده و طول دوره بیمه و حتی شرکت بیمه، با توجه به خدمات و سرویس متفاوت است، بنابراین از اختلاف قیمت بیمه دو فرد هم سن، شگفت زده نشوید.

6- در صورتیکه ویزا صادر نشود می توان بیمه را کنسل کرد و همینطور موارد خیلی خاص مانند وقوع بیماری، فوت و یا تصادف مسافر که سفر وی را ممکن نسازد و البته با ارایه مدارک کافی و تایید نماینده و شرکت بیمه در صورتیکه تاریخ بیمه شروع نشده باشد.

7- نکته مهم در این ویزا میزان کسورات آن است، برخی از فروشندگان این ویزا برای پایین آوردن قیمت و فروش بیشتر، میزان دیداکتیبل را تا 10.000 دلار قرار می دهند و این تقریبن به معنی بیهوده بودن بیمه برای شخص بیمه شونده می باشد، چرا که در هر بار مراجعه و یا در یک بیمه نامه هیچ هزینه ای تا سقف مبلغ فوق پرداخت نخواهد شد.

8- اگر تخصص کافی در زمینه بیمه ندارید، تلاش نکنید با تکیه بر معلومات کامپیوتری خود، بیمه را به صورت آنلاین خریداری کنید  زیرا به دلیل آشنا نبودن به چگونگی فرم های مربوطه، ممکن است در پاسخ دادن به سوالات اشتباه کرده و در نتیجه در زمان درخواست پول، به مشکل برخورد کنید.

9- در هنگام گرفتن بیمه، از پاسخ های صحیح در زمینه سلامتی تان، پرهیز نکنید و اگر دارویی را مصرف می کنید حتمن در زمان پر کردن فرم هایتان به متخصص بیمه گفته و هیچ موردی را در رابطه با سلامتی تان پنهان نکنید.

10- مسافر بیمه شده شما، می تواند طبق قرارداد پوشش هایی در زمینه فیزیوتراپی، کایروپرکتور، هزینه های بیمارستانی، پرستار خصوصی، سرقت و یا مفقود شدن گذرنامه، بازگشت اضطراری به کشور به دلیل فوت یکی از اعضای نزدیک خانواده، خدمات مربوط به تاخیر در پرواز از هواپیما، هزینه های فوریت های دندان پزشکی، بازگرداندن فرد بیمه شده به محل اقامت، در صورت بروز بیماری یا وقوع حادثه، پرداخت خسارت در صورت حادثه هوایی و همچنین قطع عضو و نیز دارو طبق مفاد بیمه نامه خریداری شده داشته باشد.

بنابراین انتظار نداشته باشید که در صورت گرفتن بیمه از افراد غیر متخصص و بی تجربه، فروشندگان محترم بلیط آژانس های مسافرتی که تخصص بیمه ندارند همه این موارد را مطلع باشند، چرا که شرایط فردی متقاضی بیمه درتمامی شرکتهای بیمه یکسان نیست و این به قوانین مندرج در بیمه نامه مربوط می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص آخرین قوانین، وب سایت اداره مهاجرت کانادا را مطالعه بفرمایید.
به خاطر داشته باشید که هر چه زودتر برای بیمه شدن اقدام کنید تا در مقابل حوادث غیر مترقبه مصون باشیدخوشحال می شویم تا سوالات شما را پاسخگو باشیم، شماره تماس با ما 9053700011 است.