آرامش ،امنیت و پوشش

آرامش ، امنیت و پوشش را باید اختیار کرد اما چطور ؟!!

آیا می دانید با داشتن بیمه های مختلف، خصوصا بیمه عمر، احساس قدرت و اعتماد به نفس بیشتری خواهید داشت؟

شما حتمن فکر کرده اید اگر روزی عمرتان به سرآمد، کسانی که دوستشان دارید بعد از شما چگونه می توانند اداره زندگی را به عهده بگیرند؟ !

و این سوال های معمول است که از خودتان خواهید پرسید:

مورگیج  و وام و تعهدات ریز و درشت شما و خانواده را چه کسی پرداخت خواهد کرد؟

آیا برای منزلتان از بانک بیمه ای گرفته اید؟

آیا از بندهای مختلف بیمه تان اطلاع کافی دارید؟

آیا می دانید که چرا باید به جای بیمه مورگیج، بیمه عمر داشته باشید؟

آیا شما میدانید پوشش بیمه گروهی محل کار نمی تواند الزاما جوابگوی تعهدات شما باشد؟

آیا می دانید خانواده شما و به عبارت صحیح تر هر کسی که آینده او برای شما مهم است می تواند با بیمه عمر شما، زندگی آسوده تری داشته باشد؟

اعضای خانواده آنقدر به هم وابسته‌اند که هر نوع مشکل یا مسئله برای یکی از افراد خانواده، بطور مستقیم یا غیر مستقیم بر زندگی سایر اعضا تاثیر می‌گذارد.

از دیرباز، بشر شاهد محرومیت ها و کمبودهای فراوانی بوده، بیکاری، بیماری، نقص عضو و حوادث از جمله مواردی هستند که نیاز به بیمه را هرچه بیشتر بارز و مشخص می کنند.

یکی از موارد بسیار شایع در جامعه در بین خانم ها و آقایان سکته مغزی و حمله قلبی است و اما بد نیست از تفاوت های آن کمی بدانیم:

 تفاوت بین سکته مغزی و حمله قلبی

اگرچه سکته مغزی در مغز اتفاق می افتد، اما گاهی اوقات با حمله قلبی اشتباه گرفته می شود (هر دو مربوط به جریان خون هستند).

و اما در اثر انسداد رگ ، (سکته مغزی) رایج ترین نوع  ، و یا  در صورت پاره گی رگ باعث خونریزی در مغز (سکته مغزی) می شود.

حمله قلبی همانند سكته مغزی غالباً با ایجاد پلاک یا لخته شدن خون ایجاد می شود که باعث انسداد می شود.

اختلال در جریان خون به مغز هنگام سكته مغزی می تواند به بخشی از مغز آسیب برساند.

و اما چگونگی حمله قلبی بر زنان و مردان ؟

علائم حمله قلبی غیرمعمول ،در زنان و افراد مسن بیشتر از مردان جوان است.

زنان ممکن است حالت تهوع ، احساس خستگی در هنگام حمله قلبی داشته و همچنین می توانند علائم خفیفی را احساس کنند مانند درد یا ناراحتی در معده، فک، گردن یا حالت تهوع و تنگی نفس.

زنان غالباً آگاه نیستند که آنچه را که تجربه می کنند، حمله قلبی است. در نتیجه، احتمالاً علائم را نادیده می گیرند همچنین کادر پزشکی هم ممکن است گاهی اشتباه برداشت کند.

بی شک بیمه مناسب می تواند چاره خوبی باشد و تا زمانی که آثار و علایم بیماری در شخص دیده نشده، می توان لااقل پیش بینی لازم را از نظر مسایل مالی به عمل آورد تا برای درمان، جدا از مشکلات روحی و روانی که برای شخص از جهت این بیماریهای خطرناک پیش می آید، لااقل دغدغه های مالی نداشته باشیم.

بیمه ها، طرح های مختلفی دارند، در زمان اخذ بیمه از مشاوری متخصص کمک بگیریم. نقش مشاور بیمه در طرح و پوشش و تناسب نیاز و توان شماست، لذا این نوع بیمه های عمر و بیماری های سخت را به شکل محصولی در قفسه های فروشگاه نبایستی در نظر گرفت.

شما با داشتن بیمه عمر، آینده روشنی را برای عزیزانتان ترسیم می کنید و کسب آرامش روحی و امنیت مالی برای آنها نشانه ای است از ابراز عشق، آینده نگری و دوراندیشی شما به آنچه معتقدید ،دوستش دارید و موجب پوشش، امنیت و آرامش شما و عزیزان شماخواهد شد.

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ