چطور بیمه سوپر ویزا کانادا به کمکمون میاد؟

آقای نوری ۵۲ ساله به همراه همسر ۵۰ ساله‌شون، بعد از مدت‌ها دوری، برای دیدن دخترشون به کانادا سفر می‌کنند. بعد از چند روز، در یک نیمه‌شب، آقای نوری دچار درد شدید از ناحیه شکم شده و با شماره ۹۱۱ با آمبولانس تماس می‌گیرند و به بیمارستان منتقل می‌شوند. ایشون بعد از تشخیص پزشک، به سرعت تحت درمان سنگ صفرا قرار می‌گیرند و بعد از چند روز از بیمارستان مرخص می‌شوند.

شرکت بیمه، تمام هزینه‌های آمبولانس، بستری بیمارستان را که بالغ بر ۱۵.۴۵۹ دلار برآورد شده بود متقبل شد.

اگر آقای نوری بیمه معتبر با پوشش مناسب تهیه نکرده بودند، می‌توانستند از باقی سفرشون لذت ببرند؟
نظر شما چیه؟

برای اطلاعات بیشتر درباره بیمه سوپر ویزای کانادا و گرفتن مشاوره، حتما با ما تماس بگیرید. ما از روز اول، تا لحظه مطالبه بیمه کنارتان هستیم تا مطمئن باشید که از بهترین پوشش بیمه‌نامه استفاده می‌کنید.

پیشنهاد می‌کنیم در جهت حفظ زندگی بهتر، از بیمه‌هایی نظیر بیمه‌های تکمیلی، بیماری‌های سخت، ناتوانی جسمی و از کارافتادگی و مراقبت ویژه در زمان مناسب با توجه به سطح نیازتان اختیار کنید.

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ