کدام بیمه ها برای فرزندان ما خوبند و کدام ها کمتر کارآیی دارند؟

P70,Insufi,Sherkatebimeh,Rahimian Insurance to be not to be Child چه بیمه ای برای فرزندانمان بگیریم؟

اخذ بیمه برای کودکان، از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و می‌تواند برای حفاظت از سلامت و آینده کودکان بسیار مفید باشد. در زیر به ۴ دلایل مهم اهمیت بیمه برای کودکان اشاره می‌کنیم:

 • حفاظت از سلامت:
  کودکان ممکن است در معرض خطرات بسیاری ناشی از بیماری‌ها و تصادفات قرار بگیرند. بیمه به والدین اطمینان می‌دهد که در صورت بروز وقایع ناگوار، هزینه‌های درمانی و مراقبتی تحت پوشش قرار می‌گیرد و سلامت کودکان حفظ می‌شود.
 • پوشش برای هزینه‌های درمانی:
  بیمه کودکان به والدین کمک می‌کند تا در مواجهه با هزینه‌های درمانی و پزشکی که ممکن است برای بیماری‌ها، آزمایش‌ها، مشاوره‌ها و… ضروری باشد، تحت پوشش قرار دهد.
 • آرامش روحی و روانی والدین:
  داشتن بیمه برای کودکان باعث ایجاد آرامش روانی در والدین می‌شود، زیرا بیمه‌نامه‌های مناسب کودکان نگرانی‌های مالی مرتبط با سلامت کودکان را کاهش می‌دهد.
 • پوشش در مواجهه با بیماری‌های سخت:
  برخی از بیمه‌ها برای بیماری‌های جدی مانند سرطان یا بیماری‌های قلبی ارائه می‌شوند. این بیمه‌ها به والدین این امکان را می‌دهند تا در صورت بروز این‌گونه موارد، مراقبت‌های لازم را تامین کنند.


پیشنهاد می‌کنیم در جهت حفظ زندگی بهتر، از بیمه‌هایی نظیر بیمه‌های تکمیلی، بیماری‌های سخت، ناتوانی جسمی و از کارافتادگی و مراقبت ویژه در زمان مناسب با توجه به سطح نیازتان اختیار کنید.

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ