بی خوابی و آلزایمر

آیا خوابیدن در طول شب برای شما دشوار است؟

آیا زمانی که از خواب بیدار می‌شوید احساس خستگی یا خواب آلودگی می‌کنید حتی زمانی که به اندازه کافی خوابیده‌اید؟

این علایم می‌تواند نشانه اختلالات خواب باشد.

اختلالات خواب عبارتند از:

  • بی خوابی، دشواری در خوابیدن
  • قطع و وصل تنفس در هنگام خواب، اختلال تنفس در هنگام خواب
  • سندرم پاهای بی‌قرار، احساس سوزش و خارش در پاها
  • میل شدید به خواب، حمله‌های خواب در طول روز
  • کابوس
  • راه رفتن در خواب، صحبت کردن در خواب، تکان‌های سر
  • شب ادراری و دندان قروچه

موارد ذکر شده، انواع مشکلات خواب هستند. بیشتر این اختلالات قابل درمان‌ هستند. در مواردی، ایجاد عادت‌های خواب منظم می‌تواند کمک کننده باشد.

نشانه‌های آلزایمر با گذشت زمان بدتر می‌شود. ممکن است افراد خانواده را به خاطر نیاورند یا در صحبت کردن، خواندن و نوشتن مشکل داشته باشند. آنها ممکن است چگونه مسواک زدن، شانه زدن مو را فراموش کنند یا از خانه خارج شده و در خیابان سرگردان شوند.

در نهایت افراد مبتلا به آلزایمر به مراقبت تمام وقت نیاز پیدا می‌کنند و این می‌تواند منجر به استرس بیشتر برای افراد مبتلا به آلزایمر و خانواده آنها شود.

آلزایمر معمولا پس از ۶۰ سال شروع می‌شود و احتمال ابتلا به آن با بالا رفتن سن بیشتر می‌شود. احتمال آن در صورت اینکه فردی این بیماری را در خانواده تان داشته، بالاتر می رود.

این بیماری هیچ درمانی ندارد. اگر چه برخی داروها ممکن است از افزایش نشانه‌های بیماری برای یک زمان محدود جلوگیری کنند.

بیماری آلزایمر یک نوع متداول از جنون در بین افراد مسن است. جنون یک اختلال مغزی است که شدیدا بر توانایی فرد برای انجام کارهای روزمره تاثیر می‌گذارد.

در این خصوص پیشنهاد می شود با توجه به سطح توان مالیمان بیمه هایی نظیربیمه بیمارهای سخت اختیارکنیم، این بیمه به صورت های مختلف تا سقف ۲.۰۰۰.۰۰۰ دلار و معاف از مالیات را پوشش می‌دهد.

در صورت تشخیص به بیماری، مبلغ قرارداد از طرف شرکت بیمه، به فرد بیمه شده پرداخت خواهد شد. این بیمه به دوره زمان‌های متفاوت نظیر قرارداد سالانه – ۵ ساله، ۱۰ ساله، ۲۰ ساله و تمام عمر قابل اختیار است. در صورت عدم بیماری، حق بیمه پرداخت شده قابل بازگشت می‌باشد.

اقتباس  www.cover4u.ca

پیشنهاد می‌کنیم در جهت حفظ زندگی بهتر، از بیمه‌هایی نظیر بیمه‌های تکمیلی، بیماری‌های سخت، ناتوانی جسمی و از کارافتادگی و مراقبت ویژه در زمان مناسب با توجه به سطح نیازتان اختیار کنید.

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ