بیمه و صدمه قلبی

صدمه قلبی حالتی است که در آن قلب نمی‌تواند خون کافی و به اندازه نیاز بدن پمپاژ کند.

بیش از ۱۳ درصد مطالبات (Claim) بیمه بیماری‌های سخت مربوط به قلب می‌باشد.

صدمه قلبی به این معنی نیست که قلب شما از کارکردن ایستاده یا نزدیک به ایستادن است، بلکه به این معنی است که قلب شما قادر به پمپاژ مورد نیاز بدن نمی‌باشد و ممکن است به یک سمت یا دو سمت بدن شما آسیب بزند.

ضعف پمپاژ قلب منتهی می شود به:

  • بازگشت خون و مایعات به شش‌ها
  • جمع شدن آب در پاها که ورم نامیده می‌شود.
  • خستگی و کوتاه شدن تنفس

علل متداول صدمه قلبی بیماری انسداد شرائین قلبی، فشار خون بالا و دیابت می‌باشد و این در افراد ۶۵ سال یا پیرتر، رنگین پوستان، افراد با وزن بالا و افرادی که حمله قلبی داشته‌اند، متداول‌تر است. به طور کلی مردان دارای آمار بالاتری از صدمه قلبی نسبت به زنان هستند.

بیمه ناتوانی جسمی و یا بیمه بیماری‌های سخت، از مهم‌ترین پشتوانه‌هایی است که می تواند نیاز ما را جهت داشتن پرستار و پرداخت هزینه‌های معمول زندگی تا رسیدن به سلامتی برطرف نموده و موجب آرامش خود و عزیزانمان شود.

در زندگی امروز ما و در جایی که بسیاری از ما در کانادا، محدوده رایگان کارت بیمه استانی و انتاریو، اوهیپ را نمی‌دانیم، بیمه امری ضروری به نظر می‌رسد.

بیمه بیماری‌های سخت می تواند تا ۳۲ بیماری (با توجه به سن) را تحت پوشش قرار دهد.

قرار نیست شغل خود را ترک کنیم، بلکه می‌توانیم با محکم کردن پشتوانه‌های خود در صورت هر حادثه، مانند بیماری و ناتوانی جسمی با اطمینان از شرایط مالی به درمان خود ادامه دهیم.

در روزگاری که سلامتی، به ذره ذره رفتارهای ما در زندگی خانوادگی، شغلی، شرایط روحی و نحوه تغذیه ما بستگی دارد، تکیه بر بیمه‌های گوناگون، راه حل مشکلات مالی ما در روزهای بیماری، ناتوانی و … است.

بیمه بیماری‌های سخت، به صورت دوره‌های ۵، ۱۰، ۲۰، ۶۵ و همچنین ۷۵ و ۱۰۰ سالگی فرد بیمه شده عرضه می‌شود.

در نمونه کامل‌تر، شخص بیمه شده در صورت عدم وقوع بیماری می‌تواند تمامی مبالغ پرداختی حق بیمه خود را دریافت نمایند، از این رو اشخاص با توجه به نیاز و توان مالی‌شان قادر به تهیه بیمه فوق خواهند بود.

پیشنهاد می‌کنیم در جهت حفظ زندگی بهتر، از بیمه‌هایی نظیر بیمه‌های تکمیلی، بیماری‌های سخت، ناتوانی جسمی و از کارافتادگی و مراقبت ویژه در زمان مناسب با توجه به سطح نیازتان اختیار کنید.

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ