ماهنامه شرکت بیمه‌ – مارس ۲۰۱۶

مجموعه مقالات ماه فوریه

عدم پیشرفت سرطان

چه نوع عوامل  و شیوه زندگی  بر پیشرفت یا عدم پیشرفت سرطان  تاثیر دارد؟
این موسسه می گوید که تحقیق به طور ادامه داری ، همه این عوامل را درارتباط با احتمال افزایش سرطان می داند و تعدادی از اطلاعات کم نشان می دهد آمریکایی ها نه گوش شنوایی دارند و نه توجه ایی به پیغامهای سلامت می کنند.
از سمت مثبت، این آگاهی وجود دارد که چاقی  بیش از حد وهمین طورانجام ندادن فعالیت های بدنی یکی از احتمالات افزایش سرطان است.  بسیاری از پاسخ دهندگان تحقیق محصولات کشنده آفات و حشرات موذی، افزودنی های غذایی، غذاهایی که به طورژنتیکی تغییرمی کنند، استرس وهورمون های موجود در گوشت را از جمله عوامل افزایش سرطان می دانند اگر چه  این تحقیق هنوزباید پاسخ های دقیقی فراهم کند.
عضو هیئت رئیسه برنامه های تغذیه این موسسه می گوید که افراد نیاز دارند درباره عواملی که می توانند در طی روز برای کنترل بیماری انجام دهند را بیشتر بدانند. او می گوید اگر چه هیچ تضمینی وجود ندارد اما تحقیقات نشان می دهد که یک رژیم سالم، فعالیت های منظم و وزن سالم می تواند وقوع سرطان را نزدیک به یک سوم کاهش دهد.

شاد نبودن و بروزاسترس

مطالعه طولانی مدت نشان می دهد که نداشتن سلامتی مرتبط با مرگ زود هنگام است.
چهارشنبه، 9 دسامبر 2015 ( اخبار روز سلامت ) در اینجا برخی اخبار خوب برای افراد عصبی و بد خلق وجود دارد.  یک تحقیق جدید ادعا می کند که شاد نبودن به تنهایی  تاثیر مستقیم بر مرگ زود هنگام افراد ندارد.
محققان پس از بررسی اطلاعات در بیش از 700000زن از انگلستان به این نتیجه رسیدند احتمال اینکه زنانی که سلامتی کامل ندارند شاد نباشند زیاد است اما این شاد نبودن به تنهایی منجر به افزایش احتمال کلی مرگ زود هنگام نیست.
همکار تحقیق سر ریچارد پتو، پروفسور آمار پزشکی و امراض مسری در دانشگاه آکسفورد انگلستان گفت، تحقیق جدید تر در مورد شادی و سلا مت این اشتباه، اشتباه بین علت و معلول را نشان می دهد.
پتو گفت : ” بیماری منجر به شاد نبودن و بروز استرس می شود، در واقع بیماری علت شاد نبودن است نه اینکه شاد نبودن منجر به بیماری شود.”
فعالیت‌های شرکت بیمه‌
برنامه تلویزیونی
با شروع سال نو خورشیدی شرکت بیمه‌ شروع به تولید برنامه‌های تلویزیونی هفتگی در رابطه با بیمه‌‌های مختلف کرده. شما میتوانید این برنامه را از سراسر دنیا از کانال تلویزیونی تصویر ایران دوشنبه ساعت ۶:۳۰ عصر به وقت تورنتو ببینید.

  برای دیدن قسمت‌های مختلف برنامه شرکت بیمه‌  به صفحه یوتیوب ما   subscribe کنید.
برنامه هفتگی(قسمت ۴۲)-ویروس زیکا
mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ