بیماریهای صعب العلاج

سلامتی می تواند پایه محکمی برای تضمین  آینده باشد. اما چنانچه تشخیص داده شود که شما دچار یک بیماری سخت می باشید.  میبایست منابع  لازم  برای حفظ استانداردهای زندگی با توجه به وضعیتتان را داشته باشید.

بيماري سخت نه تنها به طور چشمگیری در برنامه ریزیهای آینده شما، بلکه در امور مالی شما نیز میتواند موثر باشند.

بیمه بیماریهای سخت

بیمه بیماریهای سخت، برای پرداخت هزینه های حجیم در زمانی می باشد.

این نوع  بیمه پس از تشخیص بیماری بر طبق قرارداد از مبلغ 25,000$ تا 2,000,000$ را پوشش میدهد. و همینطور از 3 تا 32 بیماری با توجه به سن افراد ( از 15 روزه مخصوص کودکان) را شامل می شود.

مرحله اولیه بیماریهای سرطان پوست، سرطان مجرایی سینه، سرطان پوستی، ملانوما، آنژیو پلاستی, بیش از 10% مبلغ بیمه, تا حداکثر 50,000$ یک جا پرداخت خواهد شد. البته پس از آنکه شواهد مورد نیاز به اثبات رسیده باشد.

عوارض جدی ناشی از بیماریهای عفونی: ویروس غرب نیل, بورلیابورگدفری (بیماری لایم), بیماری التهاب نارونها و عفونت مفاصل, بیش از 10% مبلغ بیمه تا حداکثر 25,000$ یک جا پرداخت خواهد شد .البته پس از آنکه  شواهد مورد نیاز به اثبات رسیده باشد.

چنانچه مرگ افراد تحت پوشش به علت دیگری رخ دهد ،حق بیمه پس از سررسید قرارداد مسترد می گردد.

بیمه بیماریهای سخت به تنهایی و یا به همراه دیگر انواع بیمه ها همانند بیمه عمر و یا بهداشت و درمان ارایه می گردد. چنانچه مبلغ بیمه پس از مرگ پرداخت گردد. به همراه سود میباشد. این فیلم مستند کوتاه در مورد دکتر ماریوس برنارد ابداع کننده بیمه مخصوص بیماریهای سخت ، را ملاحظه نمایید.

مزایای بیمه بیماریهای سخت

بیمه بیماریهای سخت، ضمن معافیت از مالیات,  در صورت عدم بیماری, امکان برگشت برای پولهای پرداختی در مدلهایی از این بیمه قابل اختیار است.

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ