بیمه و درمان

ماه فوریه، ماه هوشیاری و اطلاع رسانی و ماه عشق است.  گرچه ما به شکل نمادین ماه و روز را نامگذاری میکنیم. باور داریم تمامی روزها و ماهها را با عشق به یکدیگر، ضمن هوشیاری، اطلاع رسانی کنیم. این ماه به شکل نمادین جهت اطلاع رسانی بیماری های قلبی، ماه پیش گیری از عفونت و سرطانها است .

معمولا سلولهای شما در یک مسیر مشخص و کنترل شده رشد کرده و می میرند. سلولهای سرطان بدون هیچ کنترلی شکل می گیرند. شیمی درمانی نوعی درمان است که می تواند این سلولها را کشته یا  افزایش آنها را متوقف کند. هرچند که این درمان موجب آسیب دیدن سلولهای سالم نیز میشود که منجر به عوارض جانبی خواهد شد.

مسلما بیمه مناسب می تواند چاره خوبی برای این مورد باشد و تا زمانی که آثار و علایم بیماری در شخص دیده نشده، می توان لااقل پیش بینی لازم را از نظر مسایل مالی به عمل آورد تا برای درمان، جدا از مشکلات روحی و روانی که برای شخص از جهت این بیماریهای خطرناک پیش می آید، لااقل از این شانس ( اخذ بیمه بیماری سخت ) در این خصوص برخوردار شد.

بیمه بیماریهای سخت، از طریق شرکتهایی که این محصول را طراحی کرده اند در اختیار عموم قرار گرفته تا از این فرصت بزرگ استفاده کنیم. از نکات مهم بیمه بیماریهای سخت این است که فرد بیمه شده ملزم به ارایه اسناد هزینه های درمانی اش برای مطالبه نیست.

بلکه تنها تایید گزارش بیماری وی به شرکت بیمه کافی است، که بتواند مطابق بیمه نامه خود، یکجا معاف از مالیات مطالبه کند. اگر به آمار روز افزون بیماری ها نگاهی بیندازیم متوجه می شویم که علیرغم اجباری نبودن این بیمه از طرف دولت، درجه اهمیت و ضرورت داشتن این بیمه نه تنها کمتر از بیمه های اجباری نیست بلکه بیشتر از آن است.

بی شک قبول دارید که هیچکس از لحظه بعد از خود خبر ندارد. اینک که سلامت هستیم فکر کنیم که در صورت دچار شدن به بیماری سخت، چگونه با هزینه های سرسام آور زندگی و درمان مواجه شویم.

با برنامه ریزی برای امروز و فردایمان، با کمترین هزینه در این مسیر با راهکاری مناسب که تهیه پوششی در این خصوص است گام بر داریم. بیمه بیماریهای سخت می تواند از 25000تا 2000000 دلار معاف از مالیات، امکان مالی در اختیار متقاضی قرار دهد.

زمانیکه سالم هستیم باید بیمه های مورد نیاز را اختیار کنیم. برای هر یک از ما چنین شرایطی ممکن است پیش آید بیمه در این خصوص موجب می شود از نظر مالی پوشش مناسب داشته باشیم و از پس هزینه های مالی و تعهدات در زمان نیاز برآییم.

شماره تماس شرکت 9053700011 جوابگوی سوالات شما عزیزان میباشد. محمد رحیمیان کارشناس ارشد بیمه و سرمایه گذاری و عضو رسمی مشاوران متخصص بیمه و امور مالی کانادا به شماره ثبت 2065817 است.

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ