بیمه ازکارافتادگی

همانطور که از نام آن  مشخص است, بیمه از کار افتادگی تضمینی است برای زمانی که شخص  توانایی انجام کار را نداشته باشد و یا نتواند همچون  گذشته به کسب درآمد بپردازد. این بیمه در مواقع دشوار همچون بیماری و یا آسیب دیدگی به شما کمک خواهد  کرد.

بیمه از کارافتادگی کمک شما در سخت ترین زمان زندگیست, که برای حفظ  استانداردهای خاص ، پرداخت صورتحسابها ، نگهداری و حمایت از فرزندان و تمامی نیازهای مالی دیگر به این نوع بیمه نیازمند می شوید.

انواع ناتوانی در بیمه

درک بیمه از کارافتادگی ، سخت ترین بخش میباشد. سیاست شرکتهای مختلف برای این نوع بیمه متفاوت میباشد. هر شرکت بر اساس سیاستهای خود تعریفی دارد و شما می بایست قبل از هر چیزی عبارت دقیق و زبان مورد استفاده آنها را بدانید .درک صحیح از  بیمه از کار افتادگی کلیدیست برای انتخاب بهینه شما.

  • ناتوانی کلی
  • ناتوانی جزیی
  • مقررات بازگردانی توانایی

متخصصین

در این طرح اگر به دلیل بیماری یا آسیب دیدگی نمی توانید در شغل خود فعالیت داشته باشید, شما یک شخص از کار افتاده در نظر گرفته می شوید که در صورت واجد شرایط بودن, طبق مفاد بیمه نامه, می توانید چک های ماهانه از شرکت بیمه دریافت نمایید.

دیگر شغلها

در این طرح شما قادر به انجام هیچ گونه کاری نیستید. هنگامی که برای این ادعا اقدام می کنید و شروع به دریافت چکها ی ماهانه از شرکت بیمه می کنید، دیگر نمی توانید به کار برگردید و یا منبع درآمد دیگری داشته باشید. در صورت شروع به کار ، شما شامل یکسری جرایم خواهید شد.

ناتوانی جزیی

ادعا میشود که شخص هنوز درگیر شغل خود میباشد اما به دلیل بیماری و صدمه, مدت زمان زیادی نمیتواند به کار بپردازد و 20% از حقوقش را ازدست می دهد. در این حالت بیمه شده درصدی از درآمدش را, بسته به درصد ناتوانی ,دریافت می کند.

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ