بیمه درمانی ویژه مسافران در سراسر جهان

مزایای بيمه مسافرتی

 • پرداخت هزینه های پزشکی و بستری
 • آمبولانس زمینی و هوائی
 • هزینه های درمانی سرپائی
 • پوشش داروئی و درمانی
 • پرداخت هزینه های فوریت دندانپزشکی
 • جابجایی یا بازگرداندن شخص بیمه شده
 • جبران خسارت تاخیر و فقدان بار مسافر
 • هزینه های نظیر فیزیوتراپی، ماساژ تراپی، کایروپراکتور در صورت تجویز پزشک
 • پوشش کوید ۱۹ و هزینه های جانبی و قرنطینه در سفر خارج از کانادا
 • سرویس جوابگوئی ۲۴ ساعته، ۷ روز هفته
 • بازگرداندن جسد متوفی
 • برای مسافران امریکا: امکان مراقبت پزشکی به وسیله تلفن توسط متخصص

این بیمه مناسب برای تمامی افراد مشروط بر واجد شرایط بودن است.

هزینه بیمه مسافرتی

هزینه براساس سن و سلامتی فرد، طول دوره بیمه، نوع شرکت بیمه و نوع پوشش بیمه متفاوت می باشد:

شرایط لازم

تمام افراد از سن ۳۰ روز به بالا می توانند فقط با ارسال فرم موجود در این صفحه بیمه شوند.

Inbound® USA — Visitor Insurance

Wander® Frequent Traveler Plus — (Long Term Travel Insurance),Annual travel insurance with Coronavirus coverage

Liaison® Student Travel Medical Insurance, Specialized travel medical insurance plans for

مثالهای واقعی بیمه مسافرتی

مریم با همسرش بیژن، تصمیم گرفتند از کانادا به اسپانیا سفر کنند. پس از گذشت اولین روز، شب هنگام، در ضمن خوردن شام، ناگهان بیژن در ناحیه سینه احساس ناراحتی کرده و مریم به سرعت آمبولانس خبر می‌کند. در همان زمان، مریم با شماره تلفنی که در بیمه نامه خریداری شده از شرکت بیمه ما ذکر شده بود تماس گرفته و شرایط بیژن را توضیح می‌دهد.

تیم کمک‌های اولیه پس از ۱۵ دقیقه سی پی آر، بیژن را به بیمارستان منتقل می‌کند. در بیمارستان، بیژن به کما می‌رود و به خاطر شرایط خاصش تحت ونتیلاتور قرار می‌گیرد.

از طرفی پسرشان ناصر از کانادا به اسپانیا پرواز کرده و بر سر بالین پدرش حاضرمی‌شود. پس از مداوای اولیه در بیمارستان اسپانیا، بیژن و پسرش ناصر، با آمبولانس هوایی برای ادامه مداوا به کانادا بر می‌گردند.

کل هزینه‌های پزشکی بیژن، شامل آمبولاس، تخت بیمارستان، مداوا و انتقال هوایی از اسپانیا به کانادا بالغ بر ۱۶۰ هزار دلار شد.

از این مقدار، فقط مبلغ ۳۲۸۸ دلار آن توسط بیمه دولتی بیژن در کانادا پرداخت شد. باقی آن که حدود ۱۵۶ هزار دلار بود، توسط بیمه مسافرتی بیژن که از شرکت بیمه ما خریداری کرده بود پرداخت شد.

تغییرات در بیمه نامه بعد از صدور

بله. در بعضی موارد قبل از شروع تاریخ بیمه نامه یا قبل از مسافرت میسر است .

بیمه یک قرار داد حقوقی است. در هر شرایطی از مطالب بیمه نامه خود آگاه باشد.

سوالات متداول این بیمه

قرص و محکم بودن بیمه نامه، مطلب بسیار مهمی است که بیمه های مسافرتی را از هم متمایز می سازد. توجه داشته باشیم غفلت از این مهم، موجب عدم پوشش در زمان مطالبه را فراهم می سازد.

چون من کردیت کارت دارم، پس بیمه مسافرتی دارم؟
نه الزاما. بیمه یک قرار داد حقوقی است. پیشنهاد میشود از مفاد بیمه نامه خود و مفاد بیمه کارتهای اعتباری با پوشش تراول آگاه باشید. بعضی از کارتهای اعتباری، پوشش مخصوص به خود دارند که استاندارد و کامل نیست. ما ضمن مشاوه، بهترین انتخاب را به شما توصیه میکنیم.

از دیگر موارد مهم کردیت کارتها می توان به عدم وجود پوشش برای پیشینه بیماری، محدودیت سن، محدودیت دوره پوشش و محدودیت پوشش بیمه اشاره کرد. در ضمن، کردیت کارتها، پوشش کوید ۱۹ را ندارند.

من بیمه گروهی دارم ,آیا لزومی داره بیمه مجزا بگیرم ؟
یکی از موارد مندرج در غالب بیمه های تکمیلی فردی و گروهی، پوشش بیمه مسافرتی است که بنا به نوع قرارداد می تواند متفاوت باشد. دقت در شرح قرارداد و بیمه نامه گروهی می تواند در انتخاب بیمه مسافرتی به ما کمک کند.

مسافرت من طولانی شده و بیمه من به زودی منقضی خواهد شد. چه کنم؟
شما می توانید فقط به اندازه طول نیاز زمانتان بیمه اختیار کنید. پیشنهاد می شود ازکیفیت و کمیت بیمه نامه خود به درستی آگاه باشید و اگر به زمان بیشتری از بیمه نیاز داشته باشید، ما به همان مقدار برایتان بیمه صادرخواهیم کرد.

فرقی داره از کی بیمه بخرم؟
بله. پیشنهاد میشود مثل بقیه تصمیم های زندگی که از مشاور دارای لایسنس با تخصص کافی کمک میگرید، در مورد بیمه هم به همان مموال عمل کنید. بعد از پر کردن وارسال فرم بیمه موجود در این صفحه، ما با توجه به نیاز شما بیمه مناسب را برایتان انتخاب خواهیم کرد.

چگونه میتوانم بیمه ارزانتر خریداری کنم ؟
با تغییر مبلغ کسر شدنی بیمه (deductible) یا فرانشیز، میتوان هزینه بیمه را کاهش داد. ولی این کار باید با مشاوره با متخصص بیمه انجام شود.عدم دقت و توجه در این مورد، موجب نارضایتی درهنگام مطالبه خواهد شد.

چرا فرانشیز( دی داکتیبل )؟
اگر خریدار بیمه مایل باشد با پرداخت کمتر پوشش بیشتر بیمه داشته باشد فرانشیز( دی داکتیبل )می تواند راهکاری مناسب باشد.

قبول فرانشیز( دیداکتیبل )به این معنی است که مبلغی ارزانتر بیمه خریداری می شود و در مقابل به هنگام مطالبه تا سقف فرانشیز(دی داکتیبل )به عهده خریدار است و مازاد آن توسط بیمه پرداخت می شود.

زمان انتظار بیمه چیست؟
زمان انتظار(waiting period): هر بیمه ای یک زمان انتظار دارد که در این زمان بیمه شما هنوز فعال نشده و فاقد ارزش میباشد. معمولا این زمان در بیمه ویزیتور بین ۴۸ ساعت، ۱ هفته و یا ۲ هفته و بنا به نوع بیمه نامه، سن، زمان شروع و اقدام به خرید بیمه میباشد. حتما به زمان خرید بیمه خود بیشتر توجه کرده و مطمئن شوید که زمان و مقدار پوشش بیمه برای شما مناسب باشد. پیشنهاد میشود به محض مشخص شدن برنامه سفر، اقدام به خرید بیمه نمایید. کار امروز را به فردا نینداز واقعا در این مورد صدق میکند.

بيمه مسافرتی خوب چه شرایطی دارد؟

 • به راحتی انجام شود.
 • قابل انعطاف و تغییر باشد.
 • مناسب با نیازها، سن، وضعیت سلامتی و مدت زمان سفرتان باشد.
 • خوش نام و قابل اعتماد باشد.
 • بتواند در تمام ۲۴ ساعت ۷ روز هفته، کلیه کمک های پزشکی را در اختیارتان قرار دهد. به طوریکه در موارد اورژانس بتوانید روی آن حساب کنید.
 • با اینکه بیمه مسافرتی بر اساس مشخصات فردی قابل محاسبه میباشد، گاهی اوقات می توان بیمه مسافرتی را به شکل خانوادگی تهیه کرد.
mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ