پیشینه بیماری

آیا در صورت داشتن پیشینه بیماری، میتوانم بیمه بگیرم؟
یکی از بزرگترین عواملی که افراد را از درخواست بیمه عمر یا بیمه بیماری‌های سخت باز می‌دارد، ترس از شرایط سلامتی آنهاست. از این جهت، اخذ بیمه پیشینه بیماری می‌تواند گزینه مناسبی برای این دست از افراد باشد.

پیشینه بیماری خفیف
بسیاری از افراد دارای نوعی پیشینه بیماری هستند مانند: دیابت، آسم و سایر بیماری‌هایی که قابل کنترل بوده و تاثیر جدی بر روند زندگی روزمره افراد ندارد.

پیشینه بیماری جدی
باید توجه داشت که پوشش بیمه پیشینه بیماری برای بیماری‌های جدی‌تر مانند بیماری قلبی، سکته مغزی یا سرطان نیز در دسترس است. این بیمه‌ها را فقط وقتی می‌توان گرفت که زمان مشخصی از بهبودی بیمار گذشته باشد.

سابقه خانوادگی
با اینکه داشتن سابقه بیماری خانوادگی ممکن است بر حق بیمه بیمه نامه تأثیر بگذارد، اما همچنان می‌توان تحت پوشش بیمه عمر یا بیماری سخت قرار گرفت.

راهکار برای بیمه های عمر و بیماری سخت

در حالت استاندارد
بیمه با در نظر گرفتن بیماری شما محاسبه شده و ممکن است حق بیمه بالاتری داشته باشد. معمولاً قبل از تأیید پوشش بیمه، آزمایشات پزشکی از شما درخواست میشود، مانند آزمایش خون یا ادرار. برای همین پیشنهاد می شود که از ارزانترین نرخ استفاده کرده تا در گرفتن بیمه عمر تاخیر صورت نگیرد.

در حالت غیر استاندارد
بیمه با در نظر گرفتن بیماری شما محاسبه شده و گاهی فقط پرسشنامه دارد. در چنین حالتی گر چه مقدار پوشش و موارد پوشش متفاوت و نرخ بیمه کمی بالاتر است، منتهی امکان بیمه شدن وجود دارد.

آیا می توانم با پیشینه بیماری، بیمه مسافرتی دریافت کنم؟
بله. ولی برای انجام این کار باید مطمئن شویم که اطلاعات دقیقی از شما داریم. خصوصاً از نظر پزشکی و مقررات بیمه، تا طبق اطلاعات وارد شده توسط شما، پس از بررسی توسط همکاران متخصص مان، بتوانیم بهترین و مناسب‌ ­ترین بیمه را به شما عزیزان ارائه کنیم.

مثلا برای بیماریهای قلبی و عروقی، سرطان یا دیابت، می توانید بیمه مسافرتی دریافت کنید. اما به یک بیمه تخصصی نیاز دارید، زیرا پوشش استاندارد در اینگونه موارد وجود ندارد.

ما نماینده رسمی تمامی کمپانی های معتبر بیمه هستیم. هدف ما ارائه بهترین خدمات قبل و بعد از فروش بیمه میباشد. پوشش کافی و جامع در زمان اتفاق و مطالبه بیمه بسیار مهم است. یکی دیگر از خدمات ما، مقایسه نرخ بیمه ‌های مختلف برای شما عزیزان است.

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ