بیمه و سکته قلبی و مغزی

پزشکان می گویند سکته می تواند موجب بروز تغییرات وسیع رفتاری و عصب روان شناختی شود.

آسیب مغزی ناشی از اکسیژن رسانی اندک به مغز می تواند به تغییرات عاطفی و بروز افسردگی منجر شود. سکته مغزی همچنین می تواند عامل بروز خنده یا گریه غیر قابل مهار یا سندروم بی توجهی شود که در آن فرد قادر به تشخیص یک سوی میدان دید نیست.

علایم سکته مغزی :
ضعف جسمانی، مشکل تکلم، ضعف بینایی، سردرد، عدم کنترل و هوشیاری است .

در صورت مشاهده علایم فوق در افراد با شماره 911 تماس بگیرید.

بر اساس آمار سال 2012، از (Hearth and stroke foundation) پیش از 50.000.000 دلار در این خصوص صرف تحقیق و موجب استخدام 1500 محقق در مراکز بهداشتی دانشگاهی، بیمارستانی، کامیونتی در سراسر کشور شده و همچنین از سال 1952، سالی که این سازمان غیر انتفاعی تاسیس شده و تا به امروز، این مرکز مورد حمایت بیش از 45/1 بیلیون دلار در این راستا قرار گرفته است.

از هر یک دلاری که کمک به این سازمان می شود بد نیست بدانیم، 57 سنت آن صرف تحقیقات و 40 درصد آن صرف سرمایه گذاری و 3 درصد آن صرف هزینه های سازمان می شود. خیلی از ریسک فاکتورهای بیماری های قلبی و مغزی در کنترل شما هستند.

پس بیاییم از همین امروز دست به کار شده و در همین راستا با کنترل بر عادات و رژیم غذایی و از ریسک فاکتورهای سکته مغزی و قلبی که می توان مواردی نظیر سیگار، الکل، چاقی، فشارخون، کلسترول را نام برد و همچنین با بیمه بیماری های سخت که سکته قلبی و مغزی از موارد مندرج از 26 بیماری سخت مورد پوشش میباشد موجب آرامش خود و عزیزانمان را فراهم نماییم.

سکته مغزی یکی از بیمارهای خاص می باشد که اخذ به موقع بیمه در این خصوص می تواند در صورت تشخیص پزشک از پوشش بین 25000 دلار تا 2.000.000 معاف از مالیات برخوردار باشد. این نوع بیمه با تنوع پوشش کوتاه مدت، میان مدت، بلند مدت و همچنین برگشت پول که از نقطه نظر سرمایه گذاری انتخاب مناسبی برای دوران بازنشستگی در صورت عدم بیماری می باشد. بیمه بیماری های سخت، به صورت دوره های 5، 10، 20، 65 و همچنین 75 و 100 سالگی به فرد بیمه شده عرضه می شود.

درنمونه کاملتری، فرد بیمه شده می تواند در صورت عدم وقوع بیماری، تمامی مبالغ پرداختی حق بیمه را دریافت نماید.

شماره تماس شرکت 9053700011 جوابگوی سوالات شما عزیزان میباشد. محمد رحیمیان کارشناس ارشد بیمه و سرمایه گذاری و عضو رسمی مشاوران متخصص بیمه و امور مالی کانادا به شماره ثبت 2065817 است.

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ