تجربه های واقعی بیمه

مهناز.ش:
سال گذشته پدرم مهمان من بود، پس از مدت کوتاهی سرخرگ قلبش پاره و ناچاراً عمل جراحی بزرگی را پشت سر گذاشت. تمام هزینه های بیمارستان از جانب بیمه پرداخت شد. امسال نیز که وی دوباره به کانادا آمد، به صورت اورژانسی تحت عمل جراحی روده قرار گرفت و دوباره هزینه های بیمارستانی او از طرف شرکت بیمه پرداخت شد. باید خدا را شکر کنم که علاوه بر اینکه پدرم سلامت خود را بازیافته، بیمه مسافرتی را گرفته بودم در غیر این صورت نمی دانستم با هزینه های گزاف بیمارستانی چه باید میکردم!

آقای نوری:
آقای نوری در مسافرت به کانادا در پاییز ۲۰۲۱ و اقامت در شهر ریچموند هیل، نیمه شب دچار درد شدید در ناحیه شکم شده و با آمبولانس به بیمارستان منتقل و تحت درمان و مداوا قرار میگیرند. تشخیص پزشکان بیمارستان، سنگ صفرا بوده و ایشان پس از چند روز مراقبت و مداوا ترخیص شدند. هزینه پرداختی به بیمارستان توسط بیمه مسافرتی آقای نوری: ۱۵,۴۵۹ دلار کانادا.

آقای کشوری:
 آقای کشوری به دیدار دو فرزندشان که در ۲ استان مختلف کانادا زندگی می­‌کنند می‌روند و از آنجا به همراه فرزندانشان به کشور کوبا سفر می­‌کنند. جناب کشوری پس از تکمیل فرم بیمه، که در قسمت بالاتر این صفحه درج شده، پوشش بیمه مناسب را از ما دریافت می‌کنند. این پوشش از فرودگاه ایران شروع شده و شامل تمام استان‌های کانادا، بعلاوه کشور کوبا و همچنین برگشت به ایران را پوشش می‌دهد. ایشان در تمامی سفر ضمن برخورداری از پوشش کوید در داخل کانادا، از پوشش کامل سوانح و بیماری در داخل کانادا و کوبا نیز برخوردار خواهند بود.

طبق آمارها، امسال ۲۶۲۴۰۰ نفر بازدیدکننده از خارج از کشور کانادا وارد فرودگاه‌های کانادا شده ‌اند که این آمار تقریباً ۲۰ برابر بیشتر از مارس ۲۰۲۱ بوده است. در مارس ۲۰۲۲ ساکنان ایالات متحده ۲۶۶۶۰۰ سفر از طریق بنادر زمینی با حسگرهای الکترونیکی به کانادا انجام دادند که بیش از ۲۰۲۰۰۰ سفر بیشتر از مارس ۲۰۲۱ می‌باشد. در همان زمان، تعداد ساکنان کانادایی که از طریق همان فرودگاه‌های مجهز به کیوسک از سفر خارج از کشور بازگشتند، بیش از ۳۰ برابر بیشتر از مارس ۲۰۲۱ بود.

به طور مشابه، در مقایسه با مارس ۲۰۲۱ ، بیش از ۴۷۵۰۰۰ نفر بیشتر ساکن کانادا – در مجموع ۶۸۷۴۰۰ نفر – بودند که از سفرهای خود به ایالات متحده از طریق همان بنادر زمینی بازگشتند.

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ