بیمه سفر به کوبا

کوبا  تشکیل شده از مجمع الجزایری در دریای کارائیب و پایتخت آن هاوانا است. جمعیت این کشور ۱۱ میلیون و زبان رسمی آن زبان اسپانیایی است. ۶۵ درصد مردم این کشور مسیحی، ۲۵ درصد بی‌دین و ۱۷ درصد پیرو باورهای بومی (مانند سانتریا) هستند. واحد پول این کشور پزوی کوبا است.

گذراندن تعطیلات و خاطره سازی در کشوری که فرهنگ بسیار خاصی دارد، تجربه شگفت انگیزی است که هیچ گردشگری نمی خواهد از آن بگذرد. اما برای رفتن به کوبا مثل هر کشوری دیگر به یک مجوز در قالب ویزا نیاز است. گرفتن ویزا مراحل و شرایط خاص خود را دارد.

یکی از نقاط قوت این منطقه برای گردشگران، موسیقی زنده، رقص مخصوص آمریکای لاتین یا سالسا و برگزاری جشن است که می تواند هر مسافری را به وجد بیاورد. این کشور به سیگار برگ مشهور است تا جایی که بهترین تولید کننده سیگار در جهان شناخته می شود.

در این کشور می توانید سوار اتومبیل های کلاسیک شوید، به تور شهر هاوانا بروید، در ساحل قدم بزنید، موهیتو واقعی بنوشید و از خوردن غذاهای محلی این منطقه از جمله روپاویجا، برنج و لوبیا سیاه و ساندویج کوبانو لذت ببرید.

ویزا صادر شده از سوی سفارت این کشور برای یک دوره ۱۸۰ روزه اعتبار دارد که البته می توان دوره یک ماهه آن را برای ۳۰ روز دیگر هم تمدید کرد. از آنجایی که اطلاعات مربوط به روادید این کشور به شکل مرتبط به روز می شود، بهتر است قبل از سفر اطلاعات لازم را با تماس با سفارت این کشور بررسی کنید.

فرم ساده ارزیابی بیمه

بیمه سفر به کوبا
mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ