بیمه های درمانی در کانادا

بیمه ی درمانی از آن دسته بیمه هایی است که به احتمال  زیاد از آن استفاده خواهد شد, زیرا همه ما هر چند وقت یک بار – و بعضی  از ما مکررا, به مراقبت های پزشکی نیازمند هستیم.

بیمه درمانی یکی از مهمترین ضرورت ها است. بدون داشتن این بیمه، یک بیماری سخت و یا تصادف می تواند شما را دچار بحران مالی کند.

اگر شما تاکنون بیمار  و یا دچار جراحت شده باشید, اهمیت داشتن بیمه درمانی را به خوبی میدانید. این نوع بیمه حمایت کننده شما در مقابل هزینه های پزشکی است.

 

بهداشت و درمان

می دانید که بیمه ی درمانی استانی دارای پوشش کامل در بسیاری از زمینه های پزشکی از جمله خدمات دندان ، دارو ، چشم پزشکی و غيره نمی باشد.

هزینه هایی که باید از جیب خود پرداخت کرد بسیار بالاست و به سرعت نیز رو به افزایش است. همچنین می دانید که در صورت وقوع تصادف یا بیماری، هزینه های اضافی درمانی می تواند شما را دچار بحران مالی کند.

فقط تصور کنید یک مشکل در سلامت شما چه هزینه هایی را در بر خواهد داشت.

برای مثال: بیمه انفرادی، بیمه برای تک سرپرستها، زوج ها و خانواده ها به علاوه شما چه خوداشتغال باشید و یا کارمند، قادر هستید حق بیمه های پرداختی خود را از مالیات بردرآمد سالیانه خود کسر کنید.

برای آن دسته از افراد که خوداشتغال نیستند, ممکن است شما واجد شرایط دریافت اعتبار مالیاتی نیز باشید.

بسیارخوشحال خواهیم شد که با ما تماس بگیرید تا با دانستن وضیعت منحصر به فردهرشخص و نیاز های خاص او خدمات بهتری را ارایه دهیم.

بیمه بهداشت و دندان

گاه ممکن است روی دندانتان لایه ای احساس کنید که با کشیدن ناخن بر روی آن زیر ناخن جمع شده و به راحتی با مسواک زدن پاک می شود. این لایه که بیرنگ و چسبنده است و از تجمع میکربهای دهان تشکیل میشود پلاک میکربی است.

حال اگر این پلاک هر روز و یا در مراحل اولیه از سطح دندان پاک نشود املاح موجود در بزاق و مواد غذایی بر آن رسوب نموده و  منجر به ایجاد جرم دندان که لایه ای سخت است میگردد.

این جرم با عمل جرم گیری توسط دندانپزشک برداشته میشود. ممکن است که این قضیه را جدی نگیرید چرا که فکر میکنید موارد مهمتری در پیش رو دارید و از همه مهمتر از هزینه های دندانپزشکی وحشت دارید.

بیمه ای در خصوص دندانپزشکی، دارو و فیزیوتراپی وجود دارد که میتواند به راحتی نگرانی در این خصوص را از بین ببرد. ما می توانیم با بیمه ای مناسب، مرتب وضعیت دندان و لثه مان را چک کرده و قبل از بزرگ شدن هر مشکلی آن راحل نماییم. این بیمه با وضعیت و توان مالی هر شخص ، متغیر میباشد.