بیمه درمانی
Medical insurance

بیمه درمانی از آن دسته بیمه هایی است که به احتمال زیاد از آن استفاده خواهد شد، زیرا همه ما هر چند وقت یک بار و بعضی از ما مکررا به مراقبت های پزشکی نیازمند هستیم.

بیمه درمانی یکی از مهمترین ضرورت ها است. بدون داشتن این بیمه، یک بیماری سخت و یا تصادف می تواند شما را دچار بحران مالی کند.

اگر شما تاکنون بیمار و یا دچار جراحت شده باشید، اهمیت داشتن بیمه درمانی را به خوبی میدانید. این نوع بیمه حمایت کننده شما در مقابل هزینه های پزشکی است.

بهداشت و درمان

می دانید که بیمه درمانی استانی دارای پوشش کامل در بسیاری از زمینه های پزشکی از جمله خدمات دندان، دارو، چشم پزشکی و غيره نمی باشد.

هزینه هایی که باید از جیب خود پرداخت کرد بسیار بالاست و به سرعت نیز رو به افزایش است. همچنین می دانید که در صورت وقوع تصادف یا بیماری، هزینه های اضافی درمانی می تواند شما را دچار بحران مالی کند.

فقط تصور کنید یک مشکل در سلامت شما چه هزینه هایی را در بر خواهد داشت.

برای مثال: بیمه انفرادی، بیمه برای تک سرپرستها، زوج ها و خانواده ها به علاوه شما چه خود اشتغال باشید و یا کارمند، قادر هستید حق بیمه های پرداختی خود را از مالیات بردرآمد سالیانه خود کسر کنید.

برای آن دسته از افراد که خود اشتغال نیستند، ممکن است شما واجد شرایط دریافت اعتبار مالیاتی نیز باشید.

بسیار خوشحال خواهیم شد که با ما تماس بگیرید تا با دانستن وضیعت منحصر به فرد هر شخص و نیاز های خاص او خدمات بهتری را ارایه دهیم.

بیمه بهداشت و دندان

گاه ممکن است روی دندانتان لایه ای احساس کنید که با کشیدن ناخن بر روی آن زیر ناخن جمع شده و به راحتی با مسواک زدن پاک می شود. این لایه که بیرنگ وچسبنده است و از تجمع میکربهای دهان تشکیل میشود پلاک میکربی است.

حال اگر این پلاک هر روز و یا در مراحل اولیه ازسطح دندان پاک نشود املاح موجود در بزاق و مواد غذایی بر آن رسوب نموده و منجربه ایجاد جرم دندان که لایه ای سخت است میگردد.

این جرم با عمل جرم گیری توسط دندانپزشک برداشته میشود. ممکن است که این قضیه را جدی نگیرید چرا که فکر میکنید موارد مهمتری در پیش رو دارید و از همه مهمتر از هزینه های دندانپزشکی وحشت دارید.

بیمه ای درخصوص دندانپزشکی، دارو و فیزیوتراپی وجود دارد که میتواند به راحتی نگرانی در این خصوص را از بین ببرد. ما می توانیم با بیمه ای مناسب، مرتب وضعیت دندان و لثه مان را چک کرده و قبل از بزرگ شدن هر مشکلی آن را حل نماییم. این بیمه با وضعیت و توان مالی هر شخص، متغیر میباشد.

بهداشت و دندان
بیمه بهداشت و درمان
بیمه شاغلین

 

به خاطر داشته باشید که هر چه زودتر برای بیمه شدن اقدام کنید تا در مقابل حوادث غیر مترقبه مصون باشید خوشحال می شویم تا سوالات شما را پاسخگو باشیم، شماره تماس با ما 9053700011 است.