بیمه سفر به مکزیک

مکزیک پرجمعیت ترین کشور در جهان است. پایتخت آن مکزیکوسیتی و زبان اداری آن اسپانیایی است. این کشور هیچ زبان رسمی ندارد و از سال ۲۰۰۳، تعداد ۶۲ زبان بومی سرخ‌ پوستی نیز به عنوان «زبان‌های ملی» ثبت شده و رسمیت یافته‌است. کشور مکزیک پرجمعیت‌ترین کشور اسپانیایی‌زبان جهان است و حدود یک‌ سوم از کل اسپانیایی‌ زبان‌های جهان در مکزیک زندگی می‌کنند.

۷۰ درصد مردم مکزیک از تبار مستیزو (دورگه سفیدپوست و سرخ‌پوست)، ۱۵ درصد سفیدپوست و ۹٫۸ درصد سرخ‌پوست هستند. ۸۲٫۷٪ مردم آن مسیحی کاتولیک و ۷٫۹ درصد پیرو دیگر شاخه‌های مسیحیت هستند.

سفر به مکزیک

در این کشور افراد تنها مبلغی که مورد نیاز دارند را با خود حمل می‌کنند و از حمل پول بیش از حد دوری می‌کنند. وضعیت گردشگری در این کشور به صورت خاصی دنبال شده است به صورتی که گردشگران در این کشور اغلب باید حواسشان جمع باشد که از نظر گردشگری شرایط را در نظر بگیرند.

در این کشور استفاده از لباس‌های خاص بسیار جالب است و کشور مکزیک مشهور به کشور لباس‌های فوق‌العاده است پس بهتر است که لباس برای عکاسی با خود به همراه داشته باشید. در این سفر بهتر است که کمی زبان اسپانیایی بلد باشید و یا از مترجم استفاده کنید مشخص است که شما سفری لذت‌بخش و دل‌انگیز خواهید داشت پس بهتر است که مناطق خطرناک را انتخاب نکنید.

آب و هوای مکزیک

وضعیت موقعیت کشور مکزیک به صورتی است که جریان آب و هوای خاصی را فراهم می‌سازد. آب و هوای گرمسیری خاصی است و به طور کلی کشور مکزیک دارای دمای بالایی است. به طور کلی شرایط آب و هوای در این بخش معتدل است و البته که به طور کلی زمستان‌های سردی ندارد، این شهر بسیار پر مسافر بوده و البته که در بیشتر ماه‌های سال تراکم جمعیت در این کشور بالا است.

فرم ساده ارزیابی بیمه

نمایش برگه

بیمه سفر به مکزیک
mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ