چرا بیمه درمان طولانی مدت LTC

متاسفانه، بسیاری از ما فرضیات مالی و زندگی خطرناکی داریم مثل: «ما همگی سالم می‌مانیم، دولت بیمه را برای ما فراهم می‌کند، پول ما تا زمانی که زنده هستیم باقی خواهد ماند، خانواده‌های ما، پرستار ما در دوران پیری خواهند بود و در صورت مرگ ما، زندگی همسران ما رو به راه خواهد بود.»

در صورتی که چنین نیست و همچنین زنان باید بیشتر توجه کنند، زیرا آنها مدت طولانی‌تری عمر کرده و بیشتر از مردان از بیماری‌های مزمن رنج می‌برند. از طرفی دیگر، صاحبان مشاغل کوچک و افرادی با سابقه خانوادگی آلزایمر و فراموشی باید بیشتر مورد توجه باشند.

بیمه درمان طولانی مدت می‌تواند یک ابزار پیش‌ گیری بسیار موثر برای عموم مردم باشد. بهترین زمان سن 18 سالگی است. بعضی از افراد در سن 50 سالگی اقدام می‌کنند. در این سنین بیشتر افراد به اندازه کافی سالم هستند، تجریه مراقبت از افراد مسن را دارند و اهمیت پول و بیمه درمان طولانی مدت را درک می‌کنند.

بیمه مراقبت ویژه ناتوانی جسمی و از کارافتادگی، بیمه‌ای نیست که بتوانیم آن را به سن خاصی متصل کنیم.
این بیمه چه مقدار هزینه در بر دارد؟ و چه مدت به طول می انجامد؟

برخی از بیمه نامه ها با دو نرخ 20 ساله و یا دایم العمر تنظیم شده اند که هزینه آن بستگی به عوامل متفاوت همچون سن، سلامتی و همچنین ارایه دهنده بیمه و نوع بیمه نامه ای که شما انتخاب می کنید دارد.

این بیمه چه مدت شما را تحت پوشش قرار می دهد ؟
پس از آنکه مشخص شد که شما دیگر قادر به انجام کارهای شخصیتان به تنهایی نیستید.

تحت چه شرایطی این بیمه را دریافت خواهیم کرد؟
چنانچه شما دچار بیماری مزمن گردید، به طوری که تشخیص داده شود که شما استقلال کافی ندارید.

برای مثال شما قادر به غذا خوردن، حرکت، لباس پوشیدن، دستشویی رفتن، عدم کنترل بر حواس و ادراک و یا استحمام نباشید.

چه کسی واجد شرایط این نوع بیمه می باشد؟

هر شخص بین 18 تا 80 سال واجد شرایط می باشد. اگر چه مردم در 40 – 50 سالگی این بیمه را در برنامه ریزیهای دوران بازنشستگی خود قرار می دهند.
متاسفانه بسیاری با شنیدن این نام، در ذهن خود سالخوردگی را فرض می‌کنند در حالی که ناتوانی، به دلایل بسیاری می‌تواند حادث شود. بارها در مقالات بیمه با روش‌ها و توضیحات گوناگون به نکته‌ای مشخص اشاره کردیم و آن حفظ موقعیت مالی افراد در مقطعی از زندگی است که می‌تواند با بیماری، ناتوانی، فوت و … آغاز شود.

دلایل تاکید بیمه بر اخذ آن، ثبات زندگی اشخاص در مواجهه با هر رویداد پیش بینی نشده است. یکی از آرایش‌های زیبای بیمه را می‌توان بیمه ناتوانی جسمی قلمداد کرد. هر یک از ما به دفعات در طول زندگی ممکن است در معرض اتفاقی قرار گیریم که در آن نیازمند کمک کسی شویم.

برای مثال کسی که سکته می‌کند تا مدت‌ها به پرستاری نیازمند است. این بیمه می‌تواند هر بار در حادثه‌ای که فرد را در انجام امور شخصی، مانند کمک در لباس پوشیدن، استحمام و یا غذا خوردن نیازمند یاری شخص دیگری می‌کند، فعال شود. این که فکر کنیم ما هرگز در فهرست چنین افرادی قرار نمی‌گیریم، اشتباه محض است.

شماره تماس شرکت 9053700011 جوابگوی سوالات شما عزیزان میباشد. محمد رحیمیان کارشناس ارشد بیمه و سرمایه گذاری و عضو رسمی مشاوران متخصص بیمه و امور مالی کانادا به شماره ثبت 2065817 است.

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ