سبک زندگی ما و بیمه

کانادایی ها اغلب بیشتر از مقدار حقوقشان خرج می کنند. بویژه کانادایی های گروه سنی 20 تا 40 ساله با این ایده که در آینده پول های بیشتری در می آورند. همچنین افرادی که در این گروه سنی آرزوی صاحب خانه شدن را دارند که به مقدار بدهی هایشان افزوده و آنها را در برابر افزایش مقدار این هزینه ها و بدهی آسیب پذیر تر می کند.

مشکلات مالی دارای سه شکل اصلی می باشد:

نداشتن هزینه های موارد اورژانسی

در صورت بروز اتفاق غیر منتظره حتا ساده ترین موارد مانند خراب شدن ماشین تان، چه کار می کنید؟ و یا اینکه بیماری غیر منتظره به تازگی انجمن کانادایی سرطان بنا به آمار بیان کرد، از هر 2 نفر کانادایی یک نفر در طول عمر خود سرطان را تجربه می کند و از هر 4 نفر کانادایی یک نفر جان خود را به دلیل سرطان از دست می دهد.

نداشتن حقوق بازنشستگی

افرادی که هیچ پس اندازی ندارند قادر به مدیریت زندگی شان در طی دوره بازنشستگی نخواهند بود و در زمانی که می خواهند بازنشسته نخواهند شد. در حقیقت، آنها قادر نخواهند بود که خود را بازنشسته کنند.

بدهی فزاینده همیشگی

افرادی که برای بازپرداخت بدهی هایشان دچار مشکل هستند برخی مواقع با هزینه های بالاتری نیز مواجه می شوند. یک بخشی از مشکلات غیر مالی مربوط به تحت اضطراب بودن و تنشهای خانوادگی است.

آیا شما برای روزهای بیماری، تکیه گاهی قابل اطمینان تر از بیمه سراغ دارید؟ آیا می دانید در صورت عدم بیماری می توانید پول های پرداختی خود را معاف از مالیات دریافت نمایید؟ بیمه در زندگی امروز ما در جایی که بسیاری از ما محدوده رایگان کارت اهیپ را نمی دانیم ضروری به نظر می رسد بیمه بیمارهای سخت می تواند تا 32 بیماری را تحت پوشش قرار دهد.

قرار نیست شغل خود را ترک کنیم بلکه می توانیم با محکم کردن پشتوانه های خود در صورت هر حادثه، مانند بیماری و ناتوانی جسمی با اطمینان از شرایط مالی به درمان خود ادامه دهیم و یا جوابگوی تعهدات و یا حفظ سبک زندگی خود باشیم.

شماره تماس شرکت 9053700011 جوابگوی سوالات شما عزیزان میباشد. محمد رحیمیان کارشناس ارشد بیمه و سرمایه گذاری و عضو رسمی مشاوران متخصص بیمه و امور مالی کانادا به شماره ثبت 2065817 است.

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ