ابتلا به دیابت و جانب احتیاط

امروزه ميليون‏ها نفر از این بيماري رنج مي‌برند و اين در حالي است كه بررسي‏ها نشان داده‌اند سن ابتلا به اين بيماري روز به‌ روز در حال كاهش است و می توان گفت یکی از بزرگترین ریسک و خطر اطراف ما است.

و اما از نقطه نظر مالی ؟

ما احتمالا باید همان جانب احتیاطی را در نظر بگیرم که برای هر گونه احتمال خطر سلامت دیگر. حال سوال این است که در صورتی که بیماری بر توانایی ادامه زندگی ما تاثیر گذاشت چگونه به زندگی ادامه دهیم ؟

و یا حتا اینکه در آن زمان به دنبال بیمه مناسب باشیم، امکان پذیر است ؟

روز 14 November، روز جهانی بیماری قند، برای اولین بار در سال 1991 توسط سازمان بین المللی دیابت و بهداشت جهانی برای اعلام خطر بیماری دیابت در سرتاسر جهان معرفی شد.

هر ساله روز جهانی دیابت با موضوعات و مقالاتی در رابطه با دیابت برگزار می شود. امسال هم انجمن دیابت کانادا، کنفرانسی در آتاوا 7 نوامبر با حضور بیش از 20 دانشمند و محقق برجسته از سراسر کانادا درخصوص موضوعات و مقالات شامل دیابت، مدیریت و تحقیق و آمار، روش زندگی افراد دیابتی و آسیب پذیری های دیابت برگزار شد.

محققان سلامت عمومی باور دارند که بیماریهای ناشی از قند ( دیابت، چاقی مفرط، علایم متغییر و باقی آنها ) منجر به افزایش تعداد ملاقات با پزشک، بستری شدن های طولانی و متناوب تر، مصرف داروی بیشتر و مراقبت های سر پایی می شود که تمامی اینها تقاضا برای سیستم سلامت را افزایش خواهد داد. به عنوان مثال، آژانس سلامت کانادا تخمین می زند که داشتن دیابت احتمال بستری شدن یک فرد را سه برابر می کند.

در صورتی که شما پیرتر، چاق تر و یا دارای سابقه خانوادگی دیابت باشید و یا فعالیت ورزشی نکنید، احتمال ابتلا به دیابت نوع 2 بیشتر است. داشتن دیابت اولیه نیز احتمال آن را افزایش می دهد. دیابت اولیه به معنی این است که قند خون شما بالاتر از حد عادی است اما نه آنقدر بالا که دیابت گفته شود.

برای هر یک از ما چنین شرایطی ممکن است پیش آید بیمه در این خصوص موجب می شود از نظر مالی پوشش مناسب داشته باشیم و از پس هزینه های مالی و تعهدات بر آییم.

بیمه بیماریهای سخت می تواند از 25000 تا 2.000.000 دلار معاف از مالیات، با انواع اقسام، پوشش در اختیار متقاضی قرار دهد.

شماره تماس شرکت 9053700011 جوابگوی سوالات شما عزیزان میباشد. محمد رحیمیان کارشناس ارشد بیمه و سرمایه گذاری و عضو رسمی مشاوران متخصص بیمه و امور مالی کانادا به شماره ثبت 2065817 است.

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ