اجتناب از تصادفات و جراحات

تصادفات رانندگی 
بیمه های مسافرتی از جمله بیمه هایی است که امروزه برای اکثر افراد جا افتاده و موارد استفاده از آن بسیار زیاد است.

تصادفات رانندگی متداول ترین علت مرگ در بین مسافران زیر 50 سال می باشد. شما می توانید احتمال آن را با جدی گرفتن هشدارهایی که در کشور خود دارید و آگاه بودن از قوانین رانندگی محلی که سفر می کنید، کاهش دهید.

• مطمئن شوید که دارای پوشش بیمه سفر سلامت، هم برای بیماری و هم برای جراحات ناشی از تصادف رانندگی هستید.
• احتمال خطرات اجاره موتور سیکلت، اسکوتر و موتورهای کوچک را بویژه از نمایندگی های نامشخص را بدانید و از پوشیدن کلاه ایمنی و لباس محافظ برای کاهش احتمال جراحات مطمئن شوید.

• درباره قوانین ترافیک، تعمیر وسایل نقلیه و سیستم جاده های کشوری که در حال بازدید هستید، اطلاعات کسب کنید.
• پیش از اجاره ماشین در کشور مقصد، لاستیک ها، کمربند ایمنی، چرخ اضافه، چراغها و ترمز را بررسی کنید.

• در هنگام مصرف الکل و مواد مخدر رانندگی نکنید.
• هرگز وارد ماشینی که فکر می کنید راننده آن الکل یا مواد مخدر مصرف کرده نشوید.

• درباره قوانین غیر رسمی جاده بدانید. در برخی کشورها رانندگان پیش از سبقت رفتن از دیگر وسایل نقلیه چراغ یا بوق می زنند.
• کاملا درباره کشورهایی که در سمت چپ رانندگی می کنند آگاه باشید.

تصادفات و جراحات در آبهایی که فعالیت های تفریحی انجام می گیرد آبهایی که در آن فعالیت های تفریحی انجام می گیرد شامل اقیانس ها، دریاچه ها، رودخانه ها و استخرهای شنا و چشمه آب معدنی ها می تواند منجر به احتمال خطر شود. در کنار آب مراقب باشید. از نوشیدن الکل اجتناب کنید، ژاکت نجات در کنار هر گونه محل تفریحی آبی بپوشید و هشدارهای زیر را جدی بگیرید.

• مراقب هر گونه علائم مشکوک در جریان آب ( رنگ غیر عادی یا آب کف آلود متلاطم به همراه زباله ) در هنگام شنا کردن باشید. اگر جریان قوی شما را به کنار آب برد سریعا تا زمانی که تلاطم متوقف شود به سمت ساحل شنا کنید و سپس دوباره در کناره آب شنا کنید.
• از شنا کردن در محل هایی که احتمال وجود کوسه وجود دارد اجتناب کنید.

• از ابزار الکترونیکی کنار چشمه اب معدنی و استخر های شنا استفاده نکنید.
• هرگز به تنهایی بدون داشتن آموزش یا گواهی نامه مناسب از سازمان های آموزشی معتبر مثل (Professional Association of Diving Instructors (PADI غواصی نکنید. الکل مصرف نکنید و کاملا پیش از غواصی استراحت کنید. حتما تحت محدودیتی که مربیان محلی برقرار کرده اند، غواصی کنید. بررسی کنید که پوشش بیمه برای جراحات و تصادفات مرتبط با غواصی وجود دارد یا اینکه یک بیمه غواصی ویژه که هزینه بالای درمان ناشی ازکاسته شدن فشار هوا را پوشش می دهد را بگیرید. در هنگام تنفس با لوله هوا، مراقب ستاره های دریایی و مرجان های گاز گیرنده یا نیش زننده باشید.

• مراقب کودکان باشید!
از ژاکت های نجات اندازه مناسب استفاده کنید. کمبود ناظرین برای بزرگسالان متداول ترین عامل در مرگ ناشی از خفه شدن می باشد.

بیمه های مسافرتی، با توجه به تنوع و پوشش های متنوع و تخصصی بودن، می بایست از افراد متخصص و با تجربه اختیار کرد. زمانی که شخصی به موارد اضطراری مانند تصادفات و یا بیماری برخورد کرده و با استفاده از بیمه اش می تواند از بروز مشکلات مالی جلوگیری کند، به ما در شرکت بیمه، احساسی لبریز از خرسندی از درستی کاری که انجام می دهیم دست می دهد.

مطالب این مقالات صرفن در جهت اطلاع رسانی می باشد و به هیچ عنوان جایگزین مشاوره با متخصصین مربوطه نمی شود.

شماره تماس شرکت 9053700011  جوابگوی سوالات شما عزیزان میباشد. محمد رحیمیان کارشناس ارشد بیمه و سرمایه گذاری و عضو رسمی مشاوران متخصص بیمه و امور مالی کانادا به شماره ثبت 2065817 است.

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ