بیمه، احساس و منطق 

آیا زندگی فقط همین لحظه است؟

باید گفت در اخذ بیمه عمر، ابتدا احساس و بلافاصله منطق اثر گذار است.
احساس از آن جهت که فکر داشتن چنین بیمه ای نیازمند وجود عشق است، باید کسی را دوست داشت و بهتر بگویم آینده زندگی فردی باید آنقدر برایمان مهم باشد که بخواهیم شرایط زندگی وی را پس از خودمان تامین نماییم.

نکته عقلانی آن هم در ایجاد شرایط رفاهی برای عزیزانمان است. خوشبختانه به برکت اطلاع رسانی های خوب در این زمینه “بیمه” موردی ناشناخته و غریبه برای افراد بشمار نمی آید و شاید مشکل فقط آنجاست که برخی از ما هنوز تا اجباری نداشته باشیم نسبت به گرفتن چیزی و حفظ آن به سختی واکنش مثبت نشان داده و به سختی به سمتش گام برمی داریم.

بیاییم با هم راحت تر به داستان نگاه کنیم. در نظر بگیریم خانواده ما 3 نفره است، یا مستاجریم و یا صاحب خانه از مدل کانادایی اش، به این معنی که به بانک بدهکاریم. فرض کنیم از این 3 نفر، 2 نفرمان کار می کنیم. ما دو نفر زندگی را با هم اداره می کنیم. فکر می کنید اگر من به عنوان یکی از افرادی که در تامین زندگی نقشی داشته ام به هر دلیلی از دنیا بروم، خانواده ام چگونه کمبود درآمد مرا جبران می کنند؟

یا اگر جوان بوده ام و قرار بوده در کنار همسرم پس از چند سال خانه ای خریداری کنم، حالا وضعیت همسرم چه خواهد شد؟ باید اضافه کرد که این ماجرا زن و مرد نمی شناسد و در دنیای امروز هر دو به یک اندازه در امور اقتصادی زندگی سهیم هستند، بنابراین حذف هر کدام از شخصیت های بالا می تواند روند معمول زندگی را بر هم زند.

بیمه های عمر به شکل های ترم 10 ساله ، ترم 20 ساله، ترم 30 ساله قابل تمدید و تبدیل، ترم 100 ساله و نیز بیمه تمام عمر سرمایه گذاری با افزایش نرخ در طول زمان و با نرخ ثابت وجود دارند.

بیمه تمام عمر با پرداخت سریع در زمان های مشخص 10 ساله و 20 ساله و تمام پوشش و همچنین گارانتی دریافت پول در صورت نیاز، از دیگر شکل های این بیمه است. لازم به ذکر است در تمام بیمه های ذکر شده می توان به آن بیمه های کمکی نیز اضافه نمود، به عنوان مثال: عدم پرداخت حق بیمه در صورت از کار افتادگی، دریافت حق بیمه در صورت تصادف و یا قطع عضو، پوشش برای فرزند فرد بیمه شده، شکستگی استخوان و …

شماره تماس شرکت 9053700011 جوابگوی سوالات شما عزیزان میباشد. محمد رحیمیان کارشناس ارشد بیمه و سرمایه گذاری و عضو رسمی مشاوران متخصص بیمه و امور مالی کانادا به شماره ثبت 2065817 است.

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ