پا به مسافرت در فصل سرما و بیمه

آیا می دانید چرا با داشتن بیمه استانی نظیر OHIP در استان انتاریو همچنان می بایست در مسافرت، بیمه های مسافرتی اختیار کرد؟

در ابتدای شروع فصل پاییز هستیم و بعضی افراد در حال آماده شدن برای سفر زمستانی طولانی مدتشان هستند. با همه آمادگیها، سفرهای طولانی مدت اضطراب آور است. برای داشتن سفری با خیال آسوده، حتا کوتاه مدت بیمه پیشنهاد می شود.

درباره بیمه سلامتی داخل و خارج از کشور بیشتر بدانیم.

بیشتر افرادی که سفر های طولانی مدت می کنند، می دانند که در صورت سفر به خارج از کشور از  بیمه سلامتی شان به طور کامل  نمی توانند استفاده کنند. آنها ممکن است نوع محدودیت های بیمه استانی و منافع بیمه مسافرتی خود را ندانند.

درباره بیمه سلامتی استانی برای موارد ضروری در هنگام سفر به خارج از کانادا بیشتر بدانیم. برای مثال در استان انتاریو  OHIP برای بیماران بستری شده در بیمارستان 200 دلار و برای ویزیت های اضطراری 30 دلار پرداخت می کند  در استان بریتیش کلمبیا تنها 75 دلار برای بیماران اورژانسی در بیمارستان پرداخت می کند یادآوری می شود که منافع بیمه مسافرتی در مواقع ضروری شامل تامین نسخه 30 روزه، اجاره تجهیزات پزشکی ضروری و سایر خدمات حرفه ایی پزشکی می باشد.

اطمینان یابیم که تا چه مدت زمانی می توانیم به خارج از استان محل سکونتمان سفر کنیم.

با وجود قوانین جدید برای سفرهای طولانی مدت به خارج از استان محل سکونت، صحبت های بسیاری درباره مدت زمانی که کانادایی ها می توانند سفر کنند، وجود دارد این مقدار، بستگی به ایالت محل سکونت مسافر بین 150 تا 212 روز متفاوت در کانادا است.

در بیشتر آنها نیاز است که مسافران به مدت 6 ماه از یک سال را در استان محل سکونت شان باشند تا از منافع بیمه سلامت استانی شان برخوردار شوند. اگر بیشتر از زمان مقرر در خارج از استان بمانند ممکن است مجبور شوند با یک دوره زمانی انتظار، معمولن 90 روز برای مقرر شدن مجدد اقامت شان، منتظر باشند. عدم دقت بر اکتیو بودن بیمه استانی موجب عدم پوشش در داخل کانادا و همچنین عدم پوشش در زمان مسافرت خارج از استان در داخل کانادا و خارج از کشور حتا در صورت اختیار کردن بیمه مسافرتی  خواهد شد.

در غالب بیمه های تکمیلی سلامت گروهی و فردی یکی از موارد مندرج  و پوشش، بیمه مسافرتی است که بنا به نوع قرارداد می تواند متفاوت باشد دقت در قرارداد و شرح بیمه نامه گروهی می تواند در انتخاب و اختیار کردن بیمه مسافرتی به ما کمک کند.

شماره تماس شرکت 9053700011 جوابگوی سوالات شما عزیزان میباشد. محمد رحیمیان کارشناس ارشد بیمه و سرمایه گذاری و عضو رسمی مشاوران متخصص بیمه و امور مالی کانادا به شماره ثبت 2065817 است.

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ