بیمه و توصیه به مادران باردار

اگر قصد مسافرت در زمان بارداری را دارید، بویژه با هواپیما، قبل از حرکت حتما پزشک تان را ملاقات کنید.

• مطمئن شوید که بیمه درمانی شما و همچنین شرایط مربوط به بارداری، پیش از زایمان، تولد و مراقبت های نوزاد، چه جیزهایی را پوشش می دهد و محدوده پوشش چیست؟

• قوانین پرواز برای زنان باردار را پیش از رزرو کردن بررسی کنید. در کانادا، خطوط هوایی به شما اجازه پرواز تا 35 امین هفته بارداری را خواهند داد به شرط آنکه شما سلامت بوده و هیچ سابقه زایمان زود هنگام نداشته باشید. قوانین در خارج از کشور متفاوت است و شما ممکن است نیاز به نامه ایی از پزشک تان که وضعیت بارداری شما را توضیح داده است، داشته باشید.

• یک صندلی راهرو را بگیرید که از جایتان بلند شده، قدم بزنید و مرتبا پاهایتان را در طی پروازهای طولانی مدت بکشید. زنان باردار دارای احتمال بالای لخته شدن خون هستند.

• مقدار زیادی آب برای پیش گیری از بی آبی در نتیجه کمبود رطوبت در شرایط کابین هواپیما، بنوشید.

• در طی سفر استراحت هایی جهت رفع خستگی داشته باشید.

• در صورت امکان از مناطقی که احتمال مالاریا است دوری کنید حتا اگر داروهای ضد مالاریا مصرف کرده اید. بویژه زنان باردار که ممکن است این بیماری تاثیر بدتری روی آنها داشته باشد و آسیب پذیرتر هستند.

• از ید برای تمیز کردن آب استفاده نکنید. ید می تواند بر غدد جنین لطمه بزند.

• از رفتن به ارتفاعات بالا بپرهیزید زیرا ممکن است اکسیژن کافی به جنین بویژه در طی دوره سه ماه اول نرسد.

• اگر قصد زایمان در خارج از کانادا را دارید در صورت امکان، پیش از عزیمت یک بیمارستان محلی که مطابق بر استانداردهای کانادا است بیابید. مقدار زیادی پوشک بچه به همراه داشته باشید زیرا ممکن است در کشور مقصد در دسترس نباشد. اگر قصد شیر دادن به نوزاد را دارید به مانند زنان محلی که ممکن است کشور به کشور متفاوت باشد، رفتار کنید. در صورت تردید، در محلی خصوصی به نوزادتان شیر دهید.

• برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شهروند شدن نوزادانی که در خارج از کانادا با والدین کانادایی به دنیا می آیند، سوالات رایج را در birth abroad ببینید.

• بیمه مسافرتی با هدف دستیابی به آرامش روانی مسافر در طول سفر تبیین شده، بنابراین عاقلانه این است که با اخذ بیمه از پرداخت هزینه های سنگین در وضعیت های بحرانی جلوگیری کنیم.

اقتباس www.cover4u.ca و travel.gc.ca

شماره تماس شرکت 9053700011 جوابگوی سوالات شما عزیزان میباشد. محمد رحیمیان کارشناس ارشد بیمه و سرمایه گذاری و عضو رسمی مشاوران متخصص بیمه و امور مالی کانادا به شماره ثبت 2065817 است.

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ