مجوز سفر الکترونیک و بیمه مناسب

اگر تصمیم دارید که مسافرت هوایی به کانادا داشته باشید، نیاز به مجوز سفر الکترونیک دارید. برای اطمینان از اینکه می توانید به کانادا پرواز کنید شما نیازخواهید داشت که با گذرنامه ایی که درخواست داده اید و مجوز سفر الکترونیک تان به آن متصل است، سفر کنید.

حتی اگر در حال گذر از کشور کانادا هستید شما ممکن است پیش از پرواز به کانادا به آن نیاز داشته باشید. استثناها شامل شهروندان ایالات متحده و بازدید کنندگان با ویزای معتبراست. بهترین کاراین است که پیش از رزرو بلیط پرواز به کانادا آن را بگیرید زیرا ممکن است بدون آن نتوانید سفر کنید.

گرفتن مجوز سفر الکترونیک یک روند ساده، ارزان و آنلاین است که تنها چند دقیقه زمان می برد که کامل شود وهمه چیزی که شما نیاز دارید، گذرنامه، کارت اعتباری و یک آدرس ایمیل و دسترسی به اینترنت است و هزینه آن تنها 7دلارکانادا است.

بسیاری از موارد، مجوز سفر الکترونیک در چند دقیقه پس از درخواست صادر می شود. مجوزسفرالکترونیک برای 5 سال یا تا زمان انقضاء گذرنامه تان معتبراست واین به این معنی است که شما می توانید به کانادا بدون درخواست مجدد برای مدت طولانی و تا زمانی که گذرنامه تان معتبر است، پروازکنید.

درصورت عدم اطمینان همواره می توانید وضعیت آن را در Canada.Ca/eTA بررسی کنید. از طرفی بد نیست بدانیم که برای واجد شرایط بودن بیمه پزشکی (متقاضی)، درخواست کننده به عبارتی بیمه شونده می بایست:

1- بازدید کننده کانادا (توریست)، یا فردی با ویزای کار کانادا و یا سوپر ویزا وهمچنین درصورتی که مهاجرکانادا یا ساکن کانادا باشد ویا کسانی که واجد شرایط برنامه بیمه درمان منطقه ایی یا ایالتی دولتی، در کانادا نیستند، به عبارتی دیگر کسانیکه بیمه بهداشتی استان (در استان انتاریو OHIP) نداشته و یا ازدرجه اعتبار ساقط است واجد شرایط هستند.
2- باید حداقل در زمان خرید 15 روزه باشد.
3- افراد فوق پوشش ندارند اگر:
4- بر خلاف توصیه پزشکی سفر کند یا کسی که بیمارصعب الاعلاج تشخیص داده شده است به این معنی که فرد متقاضی بیمه دارای یک شرایط پزشکی ویژه است که پزشک تشخیص داده که بیش از 6 ماه از عمرشان باقی نمانده است.
5- بیماری کلیوی که نیاز به دیالیز داشته باشد .
6- افراد با ناتوانی قلبی تراکمی ( مشکلی خاص درماهیچه قلب عدم پمپاژ)
7- بیمار مبتلا به ایدز
8- و یا بیمار نیاز به استفاده از اکسیژن خانگی

اقتباس : www.cover4u.ca و Canada.Ca/eTA

شماره تماس شرکت 9053700011 جوابگوی سوالات شما عزیزان میباشد. محمد رحیمیان کارشناس ارشد بیمه و سرمایه گذاری و عضو رسمی مشاوران متخصص بیمه و امورمالی کانادا به شماره ثبت 2065817 است.

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ