صدمه قلبی

صدمه قلبی حالتی است که در آن قلب نمی تواند خون کافی به اندازه نیاز بدن پمپاژ کند. صدمه قلبی به این معنی نیست که قلب شما از کارکردن ایستاده یا نزدیک به ایستادن است.

همچنین Cardiac failure , Congestive heart failure از آسیب های قلبی می باشند.

ضعف پمپاژ قلب منتهی می شود به :
بازگشت خون و مایعات به شش ها.
جمع شدن آب در پاها، قوزک و پاها که ورم نامیده می شود.
خستگی و کوتاه شدن تنفس.

علل متداول صدمه قلبی بیماری انسداد شرائین قلبی، فشار خون بالا و دیابت می باشد و این در افراد 65 سال یا پیرتر، رنگین پوستان، افراد وزن بالا و افرادی که حمله قلبی داشته اند، متداول تر است. مردان دارای آمار بالاتری از صدمه قلبی نسبت به زنان هستند.

پزشک شما یا آزمایش جسمانی و تست قلبی صدمه قلبی را تشخیص می دهد. درمان شامل تحت کنترل گرفتن علل صدمه قلبی، دارو و در صورت جواب ندادن سایر درمان ها، پیوند قلبی می باشد.

امروزه مردم امریکای شمالی طولانی تر از قبل زندگی می کنند. بزرگسالان بیشتر دارای زندگی فعال و سلامت هستند. چیزهایی وجود دارد که برای سلامت ماندن در حال بالا رفتن سن می توانید انجام دهید.

داشتن رژیم غذایی متعادل حفظ بدن و ذهن به صورت فعال عدم استعمال دخانیات بررسی های منظم پزشکی تمرین عادات سلامت و ایمنی برای جلوگیری از تصادفات و پیش گیری از صدمات و در این میان بیاییم :
با طرح و برنامه ریزی و بیمه هایی نظیر بیمه ناتوانی جسمی و یا بیمه بیماری های سخت از مهمترین پشتوانه هایی است که می تواند نیاز ما را از جهت داشتن پرستار و پرداخت هزینه های معمول تا رسیدن به سلامتی برطرف نماید، موجب ارامش خود و عزیزانمان شویم.

بیمه در زندگی امروز ما در جایی که بسیاری از ما محدوده رایگان کارت اهیپ را نمی دانیم ضروری به نظر می رسد. بیمه بیماری های سخت می تواند تا 32 بیماری (با توجه به سن ) را تحت پوشش قرار دهد. قرار نیست شغل خود را ترک کنیم بلکه می توانیم با محکم کردن پشتوانه های خود در صورت هر حادثه، مانند بیماری و ناتوانی جسمی با اطمینان از شرایط مالی به درمان خود ادامه دهیم.

در روزگاری که سلامتی، آویزان به ذره ذره رفتار های روحی و شغلی و نحوه تغذیه ما … است، تکیه بر بیمه های گوناگون، درمان مشکلات مالی در روزهای بیماری، ناتوانی و …. است.

بیمه بیماری های سخت، به صورت دوره های 5، 10، 20، 65 و همچنین 75 و 100 سالگی فرد بیمه شده عرضه می شود. درنمونه کاملتری، بیمه شده می تواند در صورت عدم وقوع بیماری، تمامی مبالغ پرداختی حق بیمه را دریافت نمایندو این دلیلی است که اشخاص با توجه به نیاز و توان مالی شان قادر به تهیه بیمه فوق خواهند بود.

ترجمه و اقتباس :  http://www.cover4u.ca www.cover4u.ca

شماره تماس شرکت 9053700011 جوابگوی سوالات شما عزیزان میباشد. محمد رحیمیان کارشناس ارشد بیمه و سرمایه گذاری و عضو رسمی مشاوران متخصص بیمه و امورمالی کانادا به شماره ثبت 2065817 است.

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ