سلامت شغلی

مشکلات سلامت شغلی در هنگام کار به دلیل نوع شغل اتفاق می افتد. این مشکلات می تواند شامل :
• بریدگیها، شکستگی استخوان، ستون فقرات و مشکلات کششی
• فقدان عضو
• اختلالات حرکتی تکراری
• مشکلات شنیداری به دلیل در معرض صداهای مزاحم بودن
• مشکلات دیداری
• بیماریها ناشی از تنفس کردن، لمس کردن یا بلیعیدن مواد غیر سالم
• بیماری ناشی از در معرض تشعشع بودن
• در معرض میکروب محیط های درمانی بودن کارهای پیش گیری کننده و سالم بودن فضای کاری می تواند این خطرات را تا حد زیادی کاهش دهد. سعی کنید وزنتان متعادل بماند، اضطراب را کاهش دهید، فضای کاری خود را مرتب نگه دارید و از پوشش و تجهیزات درست استفاده کنید.

برای فردایی که در آن احتمال بیماری و یا ناتوانی جسمی است اندیشه کنیم. بیمه تکمیلی سلامتی در مدلهای مختلف، مراقبت ویژه در صورت عدم توانایی انجام کارهای روزانه هر فرد عادی از 1000 دلار تا 8500 دلار معاف از مالیات، پوشش از کارافتادگی، ناتوانی جسمی و یا بیماریهای سخت از 25000 دلار تا سقف 2  میلیون دلار معاف از مالیات، از مهمترین پشتوانه هایی است که می تواند نیاز ما را از جهت رفع نیاز مالی و داشتن پرستار و پرداخت هزینه های معمول تا رسیدن به سلامتی و حفظ سبک زندگی خانواده برطرف نماید.

بیمه مراقبت ویژه ناتوانی جسمی و از کارافتادگی، بیمه ای نیست که بتوانیم آن را به سن خاصی متصل کنیم. بسیاری با شنیدن این نام، سالخوردگی را در ذهنشان فرض می کنند در حالی که ناتوانی به دلایل بسیاری می تواند حادث شود. بارها در مقالات بیمه با روشها و توضیحات گوناگون به نکته ای مشخص اشاره کردیم و آن حفظ موقعیت مالی افراد در مقطعی از زندگی است.

آن دوره می تواند با بیماری، ناتوانی، فوت و … آغاز شود. دلایل تاکید بیمه بر اخذ آن، ثبات زندگی اشخاص در مواجهه یا هر رویداد پیش بینی نشده است. یکی از آرایش های زیبای بیمه را می توان بیمه ناتوانی جسمی قلمداد کرد.

هر یک از ما به دفعات در طول زندگی ممکن است در معرض اتفاقی قرار گیریم که در آن نیازمند کمک کسی شویم. برای مثال کسی که سکته می کند تا مدتها به پرستاری نیازمند است. این بیمه می تواند هر بار در هر حادثه ای که فرد را نیازمند یاری شخص دیگری در دو مورد از امور شخصی، مانند کمک در لباس پوشیدن، کمک در استحمام و یا کمک در غذا خوردن می کند فعال شود.

این که فکر کنیم ما هرگز در فهرست چنین افرادی قرار نمی گیریم اشتباه محض است. اگر فقط 2 بار در طول زندگی این بیمه به کمک ما بیاید قطعن برنده ایم. در ضمن اگر مادرتان چنین بیمه ای ندارد، به فکر هدیه ای باشید.

ما به شما کمک می کنیم بیمه مراقبت ویژه ناتوانی جسمی و از کار افتادگی بیمه ای نیست که بتوانیم آن را به سن خاصی متصل کنیم. بیاییم موجب خوشحالی و سرور و خنده از صمیم قلب برای خود و عزیزانمان را فراهم آوریم.

با به موقع اختیار کردن طرح و برنامه ریزی مالی و بیمه نظیر بیمه های تکمیلی بهداشتی، از کارافتادگی، بیماریهای سخت، بیمه های عمر و همچنین سرمایه گذاریهای گارانتی مانند صندوق پس انداز تحصیلی برای فرزندانمان و بازنشستگی برای خود به صورت کوتاه مدت و بلند مدت شویم.

ترجمه و منابع: www.travel.gc.ca و www.cover4u.ca

شماره تماس شرکت 9053700011  جوابگوی سوالات شما عزیزان میباشد. محمد رحیمیان کارشناس ارشد بیمه و سرمایه گذاری و عضو رسمی مشاوران متخصص بیمه و امورمالی کانادا به شماره ثبت 2065817 است.

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ