مسافرید و یا میزبانید؟

فصل سرما است و بهانه ای برای مسافرت به مناطق گرمسیر. بنابراین توصیه می شود ضمن در نظر گرفتن اصول بهداشتی، گرفتن بیمه مسافرتی فراموش نشود.

بیمه های مسافرتی جهت امنیت و کنترل و حفاظت از سرمایه در سفر است. هدف ما از مسافرت می تواند کار، تفریح و یا جهت تحصیل باشد. بیمه های مسافرتی جهت پوشش هزینه های پزشکی که به صورت پیشامدهای تصادفی و یا اضطراری و بیماری است جوابگو خواهد بود و معمولن در تمام دنیا توسط عواملی نظیر آژانس مسافرتی و شرکتهای بیمه به فروش می رسند و به لحاظ متخصص بودن شرکتهای بیمه و عوامل فروش توانایی جوابگویی بیشتری را خواهند داشت.

برای افراد ویزیتور و منتظرین کارت درمانی مقدار پوشش بیمه می تواند بین 10 هزار دلار تا 300 هزار دلار باشد و همچنین برای مسافرین به استانهای دیگر و یا خارج از کشور این مقدار پوشش معمولن بین 5 میلیون دلار تا 10 میلیون دلار می باشد. لازم به ذکر است افراد کانادایی مسافر به استانی دیگر و یا به خارج از کشور می بایست دارای کارت بیمه استانی درمانی معتبر ( نظیر اهیپ در انتاریو ) باشند.

پوشش اضطراری جهت سوانح پزشکی، بیماری و تصادف، آمبولانس زمینی، هوایی و هر آنچه در زمینه پزشکی نیاز باشد پوشش جهت آسیب و صدمه و همچنین مفقود شدن ساک و چمدان، پوشش جهت فوت، حادثه ناشی از تصادف، قطع عضو، پوشش جهت ابطال پرواز و یا تاخیر در برنامه پرواز و پوشش جهت حیوانات خانگی نظیر گربه و سگ اگر شما با ارقام مختلف در بیمه مسافرتی روبرو شوید.

بهتر است بدانید که دلیل وجود رقم های متفاوت برای کسانی که از این بیمه استفاده می کنند می تواند به دلایل طول زمان اقامت، وضعیت سلامتی گذشته و حال متقاضی بیمه، سن شخص متقاضی بیمه و همچنین ریسک و خطری که پیش بینی می شود، بستگی داشته باشد.

در زمان خرید توجه داشته باشید که پوشش طول زمان را نادیده نگیرید. برای مثال اگر عزیزان شما برای سفر عازم کانادا هستند و ویزای 6 ماهه دارند، اما نمی دانند که تا چه زمانی از این دوره را در کانادا اقامت می کنند بهتر است برای کل زمان بیمه خریداری نمایند و اگر زودتر سفرشان به انتها رسید می توانید از همان زمان بیمه را کنسل نمایید و پول باقی مانده را دریافت کنید.

دیده شده که مسافران، خصوصن پس از مسافرت دچار دردهای عضلانی می شوند بیمه مسافرتی که ما می توانیم عرضه کنیم هزینه های کایروپرکتور، فیزیوتراپیست و پزشک مربوط به استخوان را هم پوشش می دهد. از نکات بسیار مهم پوشش دارو است که عمده بیمه های مسافرتی موجود در بازار این ویژگی را ندارند.

در صورتی که در این بیمه، چنین پوششی تا سقف 500 دلار در ماه جهت هزینه های داروی شما پرداخت خواهد کرد. از دیگر موارد مهم و قابل توجه پوشش بیمه، جهت پرستار خصوصی است و این مقدار پوشش می تواند رابطه مستقیم با مقدار بیمه ای که انتخاب می کنید داشته باشد. پوشش جهت وسایل پزشکی، آمبولانس حتی آمبولانس هوایی، پوشش دندانپزشکی و یا خدای ناکرده فوت ویزیتور به کانادا از جمله نکاتی است که باید به آن توجه شود.

در نظر داشته باشید کسی که موارد بالا را در سفر مورد توجه قرار می دهد می تواند دوران خوبی را با آرامش فکری سپری کند.

شماره تماس شرکت 9053700011 جوابگوی سوالات شما عزیزان میباشد. محمد رحیمیان کارشناس ارشد بیمه و سرمایه گذاری و عضو رسمی مشاوران متخصص بیمه و امورمالی کانادا به شماره ثبت 2065817 است.

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ