برای تحصیلات مقاطع بالاتر

هزینه تحصیلات در مقاطع بالاتر در کانادا در حال افزایش است و بسیاری از متقاضیان فوق سعی دارند محاسبه کنند که چه چیزهایی برای پرداخت هزینه های پیش رو کمک خواهد کرد. برنامه هایی شامل کمک دولت، بیمه عمر و حتی دانش و اطلاعات مالی همگی به عنوان راههایی برای افزایش این کمک هزینه ها هستند.

یک مشکل بزرگ برای عامه مردم این است که بسیاری از مردم مطمئن نیستند که چگونه پول یا پس انداز برای تحصیلات فرزندانشان را مدیریت کنند. همچنین بسیاری از فرزندان ارزش پول یا اینکه چگونه برای آن کار کنند و چگونه آن را پس انداز کنند، را نمی دانند.

هزینه تحصیلات مقاطع بالاتر در این روزها چقدر است؟ اوتاوا می گوید دانشجویانی که به مدارس، کالج یا دانشگاه بازرگانی تمام وقت می روند باید انتظار پرداخت هزینه ها را داشته باشند. به این هزینه ها، هزینه کتاب، لوازم تحصیل، حمل و نقل، هزینه دانشجویی، مسکن و سایر هزینه ها را اضافه کنید.

دانشجویان تمام وقت در کانادا به طور متوسط در   2015، بیش از   66000 دلار برای برنامه 4 ساله تحصیلات مقاطع بالا پرداختند.

والدین چگونه باید کمک کنند ؟

یکی از راههای سنتی که بسیاری از والدین برای فرستادن فرزندانشان به مقاطع بالاتر انجام می دهند از طریق  tax-sheltered RESPs می باشد. مانند سرمایه گذاری پس انداز تحصیلی و همچنین محصول دیگری که می تواند به دانشجویان برای پرداخت تحصیلاتشان و یا برای پرداخت خانه یا بخشی از برنامه بازنشستگی کمک کند مشارکت کردن در مدلی از بیمه عمر کامل می باشد.

شخص دارنده این بیمه همچنین در سود شرکت بیمه شریک است. به دلیل اینکه این یک بیمه مشارکتی است، اگر بیمه پیش از یک سالگی کودک خریداری شده باشد در زمانی که 21 ساله شد، بیمه به صورت کامل پرداخت خواهد شد و دیگر به پرداخت حق بیمه نیازی نیست.

در آن زمان، استفاده از میانگین بالا، Cash value سرمایه موجود برنامه با یک بیمه عمر  life insurance value خواهد بود و این زمانی است که مبالغ سرمایه موجود می تواند به جهت اهداف تحصیلی در دسترس باشد.

اقتباس    www.cover4u.ca

شماره تماس شرکت 9053700011 جوابگوی سوالات شما عزیزان میباشد. محمد رحیمیان کارشناس ارشد بیمه و سرمایه گذاری و عضو رسمی مشاوران متخصص بیمه و امورمالی کانادا به شماره ثبت 2065817 است.

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ