با تکیه بر بالهای تقدیر پرواز نکنیم

– بنظر من بیمه مسافرتی از همراه بردن وسایل شخصی و چمدان واجب تراست!. مخصوصا ما که تقریبا به اکثر نقاط دنیا بدون ویزا سفر می کنیم فکر می کنیم ملزم به داشتن بیمه مسافرتی نیستیم! من هفته گذشته به همراه خانواده به کوبا رفته بودم و سه ساعت به زمان ترک هتل ، همسر و دخترم در استخر دچار سانحه شدند که منجر به پارگی صورت همسرم شد . پس از مراجعه به بیمارستان متوجه شدیم که هزینه فقط بخیه پزشک 900 دلار است. فکر کردم چگونه از بیمه غافل بودم. متاسفانه چاره ای جز پرداخت آن نداشتم.
مهرداد . م

– بیمه مسافرتی را همیشه از شرکت بیمه معتبر تهیه کرده و یک کپی در خانه و اصل و کپی را همراه داشته باشید. اگر تنها مسافرت می کنید حتما آن را در جیبتان داشته باشید. من برای سفرم بیمه گرفته اما فراموش کرده بودم به همراه ببرم و در زمان بیماری واقعا گیج شده بودم و نمی دانستم اصلا بیمه ای دارم!.
شهرزاد . ص

– سال پیش مادر زنم در سفری به کانادا سکته مغزی کرد و روانه بیمارستان شد که بیش از صد هزار دلار برایش خرج برداشت . البته چون پسرش ساکن آنجا بود نیمی را قسط بندی کردند و قرار شد از ایران برایش بتدریج این پول فرستاده شود و حالا با توجه به گرانی دلار، پیدا کنید دلار را در جیب پاره ما !
سعید . ظ

– سال گذشته به همراه دو فرزند کوچکم به آنتالیا سفر کردم. دختر 10 ماهه ام دچار ناراحتی گوارشی شد که 450 دلار هزینه اش شد و فردای آن روز پسرم بر اثر آفتاب شدید کارش به بیمارستان کشید و 600 دلار هم آنجا پرداخت کردم. دیگر بدون بیمه هیچ جایی نخواهم رفت.
مهناز . الف

*********
بر اساس گزارش سالیانه سازمان جهانگردی در سال 2012، تعداد 983 میلیون نفر گردشگر در سال 2011 به سراسر دنیا سفر کرده اند. در سال 2008، 35 میلیون مسافر از میدان تایمز در آمریکا دیدن کردند، 31 میلیون نفر به لاس وگاس سفر کردند و به این ترتیب آمریکا رتبه اول جذب مسافر را با درآمدی معادل 110 میلیارد دلار برای این کشور کسب کرد. بنابراین می توان دید که سفر در حال حاضر، به یک فعالیت بزرگ از خانواده انسانها مبدل شده است.

همانطور که بارها در زندگی روزمره تان تجربه کرده اید بیمه نوعی محافظت در برابر اتفاقات غیر منتظره و ناخوشایند است. ما بر روی کامپیوترمان، آنتی ویروس نصب می کنیم یا برای بسیاری از دستگاه های مختلف از محافظت کننده استفاده می کنیم. اینها به نوعی معنای بیمه کردن لوازم ما را می دهد بنابراین اگر در سفرهایمان بیمه را برای خودمان فراموش کنیم به نظر غیر عادی و عجیب است.

بیمه دو معنای محافظت و جبران را با هم در یک کلمه دارد و راهی که برای آن برنامه ریزی و هزینه کرده ایم را تضمین می کند. خاطرات ذکر شده خوانندگان ما درمطلب فوق ، به ما یاد آوری می کنند که بدون بیمه سفر کردن، درست مانند این است که گم کردن چمدان، دیر رسیدن به پرواز، بیماری و حوادث پیش بینی نشده را از ابتدا فراموش کرده و با وضعیتی نامشخص و بی اعتبار، دل به تقدیر سپرده باشیم.

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ